Тази страница показва колко души посещават страниците на Claude Emil Schuffenecker в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Най-отваряното платно е Fishermen at Etretat (also known as Fisherman at Yport or The Fisherman's Family): 200 посещения за година, което представлява 29% от всичко прочетено за Claude Emil Schuffenecker. След него следват Flower with Japanese Fan (also known as Bouquet of Flowers with Fan) и Figure in a Breton Heath. Страница на художника: 200 посещения. Картини: 700. Общо: 900. Най-добър месец: Юли 2026, 600 посещения. Те избират Нежно смесена палитра (Цветова хармония по-често, отколкото подсказва каталогът: 43% от посещенията, 17% от платното.
6-те най-често отваряни от читателите на TopImpressionists.com платна на Claude Emil Schuffenecker през последните дванадесетомесечни, подредени по брой посещения.
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 200 |
| Юли 2026 | 100 | 500 |
| Авг 2026 | 0 | 0 |
| Сеп 2026 | 100 | 0 |
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 0,0% | 0,0% |
| Мека сянка | 25,0% | 28,6% |
| Мека светлост | 12,5% | 14,3% |
| Светла балансираност | 41,7% | 57,1% |
| Светъл | 20,8% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 8,3% | 0,0% |
| Деликатен цвят | 16,7% | 14,3% |
| Балансирана мекота | 66,7% | 57,1% |
| Ясно изразени цветове | 8,3% | 28,6% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 68,2% | 42,9% |
| Земни тонове | 22,7% | 42,9% |
| Тъмни нюанси | 9,1% | 14,3% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 4,2% | 0,0% |
| Балансиран | 41,7% | 28,6% |
| Ярък и наситен | 54,2% | 71,4% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 20,8% | 0,0% |
| Нежен | 33,3% | 28,6% |
| Балансиран | 8,3% | 28,6% |
| Смел | 20,8% | 28,6% |
| Изказване | 16,7% | 14,3% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 25,0% | 14,3% |
| Нежно смесена палитра | 16,7% | 42,9% |
| Балансирана хармония | 16,7% | 14,3% |
| Силно цветово единство | 33,3% | 28,6% |
| Единна палитра | 8,3% | 0,0% |
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Laundry Boat at Bas Meu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers and Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Laundresses by the Sea at E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest with Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figure in a Breton Heath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower with Japanese Fan (a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl's Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Meudon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Walk, Two Worlds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cove at Concarneau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| испански | 100 | 100,0% |
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 100 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |