Тази страница показва колко души посещават страниците на Джозеф М. Рафаел в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Най-отваряното платно е Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 посещения за година, което представлява 14% от всичко прочетено за Джозеф М. Рафаел. След него следват The Town Crier And His Family и Lemon, Jug And Acacia. Страница на художника: 400 посещения. Картини: 1700. Общо: 2100. Най-добър месец: Юли 2026, 1600 посещения. Те избират Балансирана хармония (Цветова хармония по-често, отколкото подсказва каталогът: 43% от посещенията, 20% от платното.
10-те най-често отваряни от читателите на TopImpressionists.com платна на Джозеф М. Рафаел през последните дванадесетомесечни, подредени по брой посещения.
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 300 | 1300 |
| Авг 2026 | 0 | 200 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
| Окт 2026 | 100 | 200 |
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 6,0% | 14,3% |
| Мека сянка | 12,0% | 19,1% |
| Мека светлост | 30,0% | 9,5% |
| Светла балансираност | 42,0% | 42,9% |
| Светъл | 10,0% | 14,3% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 26,0% | 28,6% |
| Деликатен цвят | 40,0% | 23,8% |
| Балансирана мекота | 30,0% | 47,6% |
| Ясно изразени цветове | 4,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 16,0% | 14,3% |
| Балансиран | 64,0% | 52,4% |
| Ярък и наситен | 20,0% | 33,3% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 16,0% | 19,1% |
| Нежен | 40,0% | 38,1% |
| Балансиран | 16,0% | 14,3% |
| Смел | 14,0% | 23,8% |
| Изказване | 14,0% | 4,8% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 20,0% | 14,3% |
| Нежно смесена палитра | 10,0% | 9,5% |
| Балансирана хармония | 20,0% | 42,9% |
| Силно цветово единство | 20,0% | 19,1% |
| Единна палитра | 30,0% | 14,3% |
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Market Of St. Catherine, Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Workhorses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bartered Bride, Stern Grove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Neighbors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-potrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Place, Rue England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blowing Bubbles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| английски | 100 | 100,0% |
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Ср 14 Окт | 200 |
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 100 |
| Съб 31 Окт | 0 |
| Нед 1 Ноем | 100 |
| Пон 2 Ноем | 300 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 200 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 100 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 100 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 300 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 200 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 100 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 100 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 300 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 200 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 100 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 100 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 400 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |