Тази страница показва колко души посещават страниците на Nicolas de Staël в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Honfleur е картината на Nicolas de Staël, която читателите отварят най-често: 700 прехода в рамките на дванадесет месеца, което представлява 39% от всички прехода. След това Composition и Landschaft. От общо 2300 посещения: 600 на страницата на художника, 1700 на картините. Светлината леко залязва: 67% по-малко посещения в Сеп 2026, отколкото в Авг 2026. Юли 2026 беше пиковият момент: 1000 посещения. Предпочитанието показва: Балансирана хармония (Цветова хармония) събира 89% от посещенията за 32% от каталога.
Този списък е подреден според реалните посещения в TopImpressionists.com през последните дванадесет месеца, а не според резултатите от каталога. На първо място е най-посещаваното платно на Nicolas de Staël.
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 0 |
| Юли 2026 | 400 | 600 |
| Авг 2026 | 0 | 900 |
| Сеп 2026 | 100 | 200 |
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 10,5% | 11,1% |
| Мека сянка | 26,3% | 33,3% |
| Мека светлост | 31,6% | 16,7% |
| Светла балансираност | 10,5% | 0,0% |
| Светъл | 21,1% | 38,9% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 68,4% | 11,1% |
| Деликатен цвят | 10,5% | 38,9% |
| Балансирана мекота | 21,1% | 50,0% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 42,9% | 56,2% |
| Неутрални цветове | 42,9% | 43,8% |
| Тъмни нюанси | 7,1% | 0,0% |
| Пастелни тонове | 7,1% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 68,4% | 11,1% |
| Балансиран | 21,1% | 72,2% |
| Ярък и наситен | 10,5% | 16,7% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 26,3% | 38,9% |
| Нежен | 10,5% | 0,0% |
| Балансиран | 15,8% | 11,1% |
| Смел | 21,1% | 33,3% |
| Изказване | 26,3% | 16,7% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 10,5% | 11,1% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 31,6% | 88,9% |
| Силно цветово единство | 31,6% | 0,0% |
| Единна палитра | 26,3% | 0,0% |
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landschaft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Nocturne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port in Sicily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Musicians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fugue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Parc de Sceaux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| Collage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition en Bleu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| френски | 100 | 50,0% |
| италиански | 100 | 50,0% |
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 100 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 100 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 100 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт | 0 |
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 0 |