Тази страница показва колко души посещават страниците на Паоло Учело в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
!
Статистиката беше нулирана на 1 юли 2026 г. — данни преди тази дата не са налични.
Паоло Учело: какво разказва една година посещения
Най-отваряното платно е Битката при Сан Романо: 9200 посещения за година, което представлява 17% от всичко прочетено за Паоло Учело. След него следват Свети Георги и Дракон и Битката при Сан Романо - контраатака на Мич. Страница на художника: 14000 посещения. Картини: 50200. Общо: 64200. Броят на читателите нараства: с 5% повече посещения от Авг 2026 до Сеп 2026. Най-добър месец: Юли 2026, 39100 посещения. Читателите говорят на английски (51%), испански (10%) и руски (8%). Читателите разглеждат съдържанието на компютърни устройства (66%), мобилни телефони (31%) и планшети (3%). Те избират Драматичен (Атмосфера по-често, отколкото подсказва каталогът: 54% от посещенията, 21% от платното.
10-те най-гледани картини на Паоло Учело
10-те най-често отваряни от читателите на TopImpressionists.com платна на Паоло Учело през последните дванадесетомесечни, подредени по брой посещения.
Кога посетителите посещават страницата на Паоло Учело?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Данните в таблица
Месец
Страница на артиста
Страници на произведенията
Окт 2025
0
0
Ноем 2025
0
0
Дек 2025
0
0
Ян 2026
0
0
Фев 2026
0
0
Мар 2026
0
0
Апр 2026
0
0
Май 2026
0
0
Юни 2026
200
1500
Юли 2026
5300
33800
Авг 2026
3500
7900
Сеп 2026
5000
7000
Кога читателите отварят картините на Паоло Учело?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират читателите на Паоло Учело в сравнение с това, което е създал художникът?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Данните в таблица
Атмосфера
Атмосфера
Творения на художника
Посещения
Драматичен
20,8%
54,4%
Елегантен
45,8%
20,5%
Безмятежен
14,6%
12,7%
Мистичност
6,2%
4,8%
Спокоен
8,3%
3,5%
Ефирен
4,2%
2,2%
Носталгичен
0,0%
0,7%
Класически
0,0%
0,6%
Емоционален тон
Емоционален тон
Творения на художника
Посещения
Драматичен
12,5%
45,7%
Спокоен
22,9%
15,9%
Поразяващ
22,9%
13,9%
Духовен
14,6%
5,7%
Мощен
8,3%
5,7%
Мистериозен
6,2%
4,1%
Меланхоличен
4,2%
3,0%
Носталгичен
2,1%
3,1%
Яркост
Яркост
Творения на художника
Посещения
Тъмен
14,0%
37,0%
Мека сянка
30,0%
34,1%
Мека светлост
36,0%
18,6%
Светла балансираност
20,0%
9,7%
Светъл
0,0%
0,5%
Насищане на цвета
Насищане на цвета
Творения на художника
Посещения
Приглушен
8,0%
7,3%
Деликатен цвят
34,0%
50,0%
Балансирана мекота
40,0%
30,3%
Ясно изразени цветове
16,0%
11,9%
Ярък цвят
2,0%
0,5%
Цветова палитра
Цветова палитра
Творения на художника
Посещения
Земни тонове
60,4%
75,5%
Тъмни нюанси
16,7%
12,8%
Неутрални цветове
18,8%
10,4%
Топли нюанси
2,1%
0,8%
Монохромни
2,1%
0,4%
Интензивност на цвета
Интензивност на цвета
Творения на художника
Посещения
Монохроматичен
8,0%
8,9%
Балансиран
70,0%
76,1%
Ярък и наситен
22,0%
15,0%
Контраст
Контраст
Творения на художника
Посещения
Спокоен
8,0%
4,0%
Нежен
20,0%
22,8%
Балансиран
12,0%
9,1%
Смел
22,0%
40,3%
Изказване
38,0%
23,7%
Цветова хармония
Цветова хармония
Творения на художника
Посещения
Диссонираща палитра
4,0%
4,4%
Нежно смесена палитра
8,0%
17,0%
Балансирана хармония
16,0%
6,4%
Силно цветово единство
52,0%
62,0%
Единна палитра
20,0%
10,2%
Кои са любимите платна на Паоло Учело, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Данните в таблица
Произведение
Окт 2025
Ноем 2025
Дек 2025
Ян 2026
Фев 2026
Мар 2026
Апр 2026
Май 2026
Юни 2026
Юли 2026
Авг 2026
Сеп 2026
Битката при Сан Романо
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5400
2300
900
Битката при Сан Романо - ко…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1600
1400
1200
Свети Георги и Дракон
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3400
800
900
The Hunt in the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Сцени от живота на светите…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
St George and the Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
500
Часовник със Светии и Проро…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Михелето да Котиньола в бит…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
Birth Of The Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Bernardino della Ciarda Thr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
100
Какви са устройствата на читателите на Паоло Учело?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Данните в таблица
Устройство
Посещения
Сподели
компютърни устройства
42100
65,6%
мобилни телефони
20100
31,3%
планшети
2000
3,1%
На какви езици се чете Паоло Учело?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Данните в таблица
Език
Посещения
Сподели
английски
2600
51,0%
испански
500
9,8%
руски
400
7,8%
български език
200
3,9%
хърватски
200
3,9%
португалски
200
3,9%
арабски език
100
2,0%
чешки
100
2,0%
естонски
100
2,0%
унгарски
100
2,0%
Колко посещения на ден получава Паоло Учело и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Данните в таблица
Ден
Посещения
Вт 22 Сеп
800
Ср 23 Сеп
600
Чет 24 Сеп
600
Пет 25 Сеп
600
Съб 26 Сеп
600
Нед 27 Сеп
1000
Пон 28 Сеп
400
Вт 29 Сеп
800
Ср 30 Сеп
200
Чет 1 Окт
1100
Пет 2 Окт
1300
Съб 3 Окт
200
Нед 4 Окт
600
Пон 5 Окт
500
Вт 6 Окт
600
Ср 7 Окт
800
Чет 8 Окт
300
Пет 9 Окт
300
Съб 10 Окт
400
Нед 11 Окт
400
Пон 12 Окт
1500
Вт 13 Окт (прогноза)
700
Ср 14 Окт (прогноза)
500
Чет 15 Окт (прогноза)
600
Пет 16 Окт (прогноза)
700
Съб 17 Окт (прогноза)
400
Нед 18 Окт (прогноза)
600
Пон 19 Окт (прогноза)
700
Вт 20 Окт (прогноза)
700
Ср 21 Окт (прогноза)
500
Чет 22 Окт (прогноза)
600
Пет 23 Окт (прогноза)
700
Съб 24 Окт (прогноза)
400
Нед 25 Окт (прогноза)
600
Пон 26 Окт (прогноза)
700
Вт 27 Окт (прогноза)
600
Ср 28 Окт (прогноза)
500
Чет 29 Окт (прогноза)
600
Пет 30 Окт (прогноза)
600
Съб 31 Окт (прогноза)
400
Нед 1 Ноем (прогноза)
600
Пон 2 Ноем (прогноза)
700
Какво питат читателите за Паоло Учело
Кои платна на Паоло Учело се отварят най-често?
Битката при Сан Романо на първо място: 9200 посещения, 17% от всички прегледи. На по-високи позиции са 10 платна.
Колко голяма е аудиторията на Паоло Учело в TopImpressionists.com?
64200 посещения за дванадесет месеца: 14000 на страницата на художника, 50200 на картините.
Какви устройства използват читателите на Паоло Учело?
Използват компютърни устройства (66%), мобилни телефони (31%) и планшети (3%); компютърни устройства осигуряват 66% от посещенията.
На какви езици говорят читателите на Паоло Учело?
английски (51%), испански (10%) и руски (8%); английски покрива 51%.
Кои платна от Паоло Учело съответстват на вкуса на читателите?
Картини, които се възприемат като Драматичен (Атмосфера), генерират 54% от посещенията за 21% от каталога.
TIАтелие КонсиержНа линия · отговаря в рамките на минута
Здравейте! Мога да ви помогна с избора на произведение на изкуството, проследяването на поръчка или отговори на въпроси относно гаранцията. С какво мога да ви бъда полезен?