Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Adriaen van Ostade na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Adriaen van Ostade: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Peasant at a Window: 600 prohlédnutí za rok, což představuje 6% z celkového počtu zpráv o Adriaen van Ostade. Následuje jich The Schoolmaster a Drinking Figures And Crying Children. Stránka malíře: 1 400 návštěv. Plátna: 10 000. Celkem: 11 400. Čtenost klesá: o 50% méně návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 9 600 návštěv. Čtenáři prohlížejí na počítače (96%), telefony (3%) a tablety (2%). Volí Radostný (Emoční náboj) častěji, než napovídá katalog: 26% návštěv, 0% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Adriaen van Ostade
10 pláten umělce Adriaen van Ostade, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Adriaen van Ostade?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
500
Čec 2026
1 300
8 300
Srp 2026
0
800
Zář 2026
0
400
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Adriaen van Ostade?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Adriaen van Ostade ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
50,0%
45,8%
Nostalgický
25,0%
37,5%
Klasické
0,0%
8,3%
Dramatický
0,0%
4,2%
Zemité tóny
25,0%
0,0%
Hravý
0,0%
4,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
100,0%
47,8%
Radostný
0,0%
26,1%
Pohodlné a uklidňující
0,0%
13,0%
Melancholický
0,0%
8,7%
Napětí
0,0%
4,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
66,0%
65,7%
Měkké stínění
12,0%
13,9%
Střední jas
14,0%
9,3%
Jasná rovnováha
6,0%
8,3%
Luminózní
2,0%
2,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
50,0%
41,7%
Jemné odstíny
32,0%
39,8%
Vyvážená jemnost
18,0%
15,7%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
2,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
84,4%
75,8%
Neutrální tóny
11,1%
18,2%
Tmavé tóny
2,2%
5,1%
Monochromní
2,2%
1,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
68,0%
61,1%
Vyvážená
32,0%
36,1%
Živobylé
0,0%
2,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
28,0%
33,3%
Jemný
22,0%
18,5%
Vyvážený
16,0%
12,0%
Výrazný
16,0%
10,2%
Prohlášení
18,0%
25,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
0,9%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
3,7%
Vyvážená harmonie
4,0%
5,6%
Silná barevná jednotnost
48,0%
53,7%
Jednotná paleta
44,0%
36,1%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Adriaen van Ostade měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Scholar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Peasant at a Window
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
In a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Merrymakers in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Children Playing in a Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Room in an Inn with Peasant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of an Inn with Thr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři Adriaen van Ostade?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
10 900
95,6%
telefony
300
2,6%
tablety
200
1,8%
V jakých jazycích se čte dílo Adriaen van Ostade?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
100
100,0%
Kolik denních návštěv má Adriaen van Ostade a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
100
út 6 Říj
0
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
300
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
100
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
200
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
200
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
100
čt 29 Říj (předpověď)
200
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
200
po 2 Lis (předpověď)
100
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
200
Časté dotazy čtenářů ohledně Adriaen van Ostade
Která plátna Adriaen van Ostade se otevírají nejčastěji?
První dílo Peasant at a Window: 600 návštěv, což představuje 6% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Adriaen van Ostade na TopImpressionists.com?
11 400 návštěv za dvanáct měsíců: 1 400 na stránce malíře, 10 000 u pláten.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Adriaen van Ostade?
Používají počítače (96%), telefony (3%) a tablety (2%); počítače tvoří 96% návštěv.
Která plátna Adriaen van Ostade odpovídají vkusu čtenářů?