Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Andrea Del Sarto na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Andrea Del Sarto: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Triumph of Caesar: 400 prohlédnutí za rok, což představuje 5% z celkového počtu zpráv o Andrea Del Sarto. Následuje jich Portrait of a Woman with a Basket of Spindles a Portrait of the Artist's Wife. Stránka malíře: 2 400 návštěv. Plátna: 6 800. Celkem: 9 200. Čtenost roste: o 100% více návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 7 300 návštěv. Čtenáři prohlížejí na počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%). Volí Reflektivní (Emoční náboj) častěji, než napovídá katalog: 40% návštěv, 26% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Andrea Del Sarto
10 pláten umělce Andrea Del Sarto, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Andrea Del Sarto?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
1 600
5 700
Srp 2026
200
400
Zář 2026
600
600
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Andrea Del Sarto?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Andrea Del Sarto ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
39,1%
40,4%
Klidná atmosféra
13,0%
19,1%
Dramatický
17,4%
8,5%
Romantický
8,7%
12,8%
Pokojný
13,0%
10,6%
Klasické
4,3%
8,5%
Mystický
4,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
26,1%
40,4%
Romantický
26,1%
12,8%
Klidná
13,0%
17,0%
Melancholický
8,7%
12,8%
Duchovní
13,0%
4,3%
Dramatický
4,3%
6,4%
Pokojný
4,3%
6,4%
Pohodlné a uklidňující
4,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
36,0%
38,7%
Měkké stínění
32,0%
28,0%
Střední jas
22,0%
22,7%
Jasná rovnováha
6,0%
10,7%
Luminózní
4,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
22,0%
17,3%
Jemné odstíny
38,0%
52,0%
Vyvážená jemnost
36,0%
28,0%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
2,7%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
83,7%
84,5%
Neutrální tóny
4,7%
11,3%
Monochromní
4,7%
2,8%
Pastelové barvy
2,3%
1,4%
Tmavé tóny
2,3%
0,0%
Přírodní motivy
2,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
28,0%
29,3%
Vyvážená
62,0%
60,0%
Živobylé
10,0%
10,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
16,0%
Jemný
16,0%
14,7%
Vyvážený
10,0%
5,3%
Výrazný
30,0%
38,7%
Prohlášení
30,0%
25,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
6,7%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
9,3%
Vyvážená harmonie
10,0%
14,7%
Silná barevná jednotnost
38,0%
45,3%
Jednotná paleta
30,0%
24,0%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Andrea Del Sarto měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Madonna of the Harpies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Holy Family (Barberini)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Portrait of Pope Leo X with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Charity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of a Lady with a B…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Sacrifice of Abraham
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna of the Harpies (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sts Michael and John Gualbe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři Andrea Del Sarto?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
8 000
87,0%
telefony
1 100
12,0%
tablety
100
1,1%
V jakých jazycích se čte dílo Andrea Del Sarto?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
600
54,5%
italsky
200
18,2%
anglicky
100
9,1%
francouzsky
100
9,1%
švédsky
100
9,1%
Kolik denních návštěv má Andrea Del Sarto a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
100
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
0
út 29 Zář
200
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
300
pá 9 Říj
200
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
200
st 14 Říj
400
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
200
st 21 Říj (předpověď)
300
čt 22 Říj (předpověď)
200
pá 23 Říj (předpověď)
200
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
200
st 28 Říj (předpověď)
300
čt 29 Říj (předpověď)
300
pá 30 Říj (předpověď)
200
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
100
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
200
st 4 Lis (předpověď)
400
čt 5 Lis (předpověď)
300
Časté dotazy čtenářů ohledně Andrea Del Sarto
Která plátna Andrea Del Sarto se otevírají nejčastěji?
První dílo Triumph of Caesar: 400 návštěv, což představuje 5% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Andrea Del Sarto na TopImpressionists.com?
9 200 návštěv za dvanáct měsíců: 2 400 na stránce malíře, 6 800 u pláten.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Andrea Del Sarto?
Používají počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%); počítače tvoří 87% návštěv.
Která plátna Andrea Del Sarto odpovídají vkusu čtenářů?