Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Andries Van Eertvelt na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Andries Van Eertvelt a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Andries Van Eertvelt na TopImpressionists.com plátno Naval Battle of Guetaria in (1638): 400 návštěv, což představuje 31% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Untitled (833) a Sea Battle. Andries Van Eertvelt celkem zaznamenal 2 200 návštěv: 1 000 na stránce malíře a 1 200 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Čtenáře přitahuje Měkké stínění (Jasnost světla): tvoří 69% návštěv, a to při zastoupení 35% katalogu malíře.
9 pláten umělce Andries Van Eertvelt, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 9 pláten umělce Andries Van Eertvelt, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Andries Van Eertvelt?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
700
500
Srp 2026
200
500
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
200
Jak často se otevírají plátna umělce Andries Van Eertvelt?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Andries Van Eertvelt?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
33,3%
50,0%
Pokojný
33,3%
50,0%
Dramatický
33,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
33,3%
50,0%
Reflektivní
33,3%
50,0%
Dramatický
33,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
9,3%
15,4%
Měkké stínění
34,9%
69,2%
Střední jas
41,9%
7,7%
Jasná rovnováha
9,3%
0,0%
Luminózní
4,7%
7,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
37,2%
38,5%
Jemné odstíny
25,6%
38,5%
Vyvážená jemnost
30,2%
15,4%
Jasná barevná přítomnost
7,0%
7,7%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
50,0%
50,0%
Neutrální tóny
32,1%
10,0%
Tmavé tóny
10,7%
20,0%
Monochromní
3,6%
20,0%
Pastelové barvy
3,6%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
41,9%
30,8%
Vyvážená
39,5%
53,8%
Živobylé
18,6%
15,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
7,0%
15,4%
Jemný
18,6%
15,4%
Vyvážený
4,7%
0,0%
Výrazný
18,6%
23,1%
Prohlášení
51,2%
46,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
7,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
9,3%
15,4%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
30,2%
30,8%
Jednotná paleta
53,5%
53,8%
Která plátna Andries Van Eertvelt přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Ships at Anchor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Sea Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seascape with Four Frigates
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dutch Ships loading Timber…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shipping of a coastal town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Battle of Gibraltar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Andries Van Eertvelt čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Kolik návštěv má Andries Van Eertvelt denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
200
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
100
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
100
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
200
st 4 Lis (předpověď)
100
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
200
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
100
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
300
st 18 Lis (předpověď)
100
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
100
Otázky k Andries Van Eertvelt
Která plátna umělce Andries Van Eertvelt jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Naval Battle of Guetaria in (1638) se 400 návštěvami (31% z celkového počtu zobrazení umělce Andries Van Eertvelt). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Andries Van Eertvelt na TopImpressionists.com?
2 200 návštěv za dvanáct měsíců, 1 000 na stránce malíře a 1 200 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Andries Van Eertvelt?
Měkké stínění (Jasnost světla): 69% návštěv oproti 35% v katalogu.