Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anne-Louis Girodet-Trioson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Anne-Louis Girodet-Trioson a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Anne-Louis Girodet-Trioson na TopImpressionists.com plátno Scéna povětrnostních podmínek: 1 200 návštěv, což představuje 11% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Ossian Receiving the Ghosts of French Heroes a Four Seasons 02, Summer. Anne-Louis Girodet-Trioson celkem zaznamenal 11 700 návštěv: 1 500 na stránce malíře a 10 200 u jednotlivých pláten. Zánět roste: počet návštěv vzrostl o 75% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 7 600 návštěvami. Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (78%), telefony (21%) a tablety (1%). Čtenáře přitahuje Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): tvoří 31% návštěv, a to při zastoupení 16% katalogu malíře.
10 pláten umělce Anne-Louis Girodet-Trioson, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Anne-Louis Girodet-Trioson, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
600
Čec 2026
1 200
6 400
Srp 2026
100
1 100
Zář 2026
0
2 100
Jak často se otevírají plátna umělce Anne-Louis Girodet-Trioson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Anne-Louis Girodet-Trioson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
68,2%
81,5%
Dramatický
22,7%
15,4%
Elegance
4,5%
3,1%
Klasické
4,5%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
59,1%
52,3%
Dramatický
18,2%
26,2%
Záhadný
4,5%
6,2%
Eterický
4,5%
4,6%
Nostalgický
4,5%
4,6%
Reflektivní
9,1%
3,1%
Romantický
0,0%
3,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
38,0%
50,9%
Měkké stínění
36,0%
32,7%
Střední jas
20,0%
11,8%
Jasná rovnováha
2,0%
3,6%
Luminózní
4,0%
0,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
46,0%
46,4%
Jemné odstíny
44,0%
48,2%
Vyvážená jemnost
10,0%
3,6%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
1,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
90,5%
92,1%
Neutrální tóny
9,5%
5,9%
Tmavé tóny
0,0%
2,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
52,0%
57,3%
Vyvážená
48,0%
40,9%
Živobylé
0,0%
1,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
9,1%
Jemný
16,0%
11,8%
Vyvážený
14,0%
11,8%
Výrazný
16,0%
23,6%
Prohlášení
48,0%
43,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
16,0%
14,5%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
30,9%
Vyvážená harmonie
20,0%
18,2%
Silná barevná jednotnost
36,0%
32,7%
Jednotná paleta
12,0%
3,6%
Která plátna Anne-Louis Girodet-Trioson přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Sleep of Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
The Entombment of Atala
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scéna povětrnostních podmín…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
200
100
Study for "Portrait of an I…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Flood
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Benoît-Agnes Trioson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Lange as Danaë
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Joseph Recognized by his Br…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Nymph
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Anne-Louis Girodet-Trioson?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
9 100
77,8%
telefony
2 500
21,4%
tablety
100
0,9%
V jakých jazycích je Anne-Louis Girodet-Trioson čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
200
50,0%
španělsky
200
50,0%
Kolik návštěv má Anne-Louis Girodet-Trioson denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
800
pá 25 Zář
100
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
400
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
300
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
300
út 6 Říj
100
st 7 Říj
700
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
300
po 12 Říj
0
út 13 Říj
200
st 14 Říj
500
čt 15 Říj (předpověď)
200
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
200
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
300
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
100
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
200
Otázky k Anne-Louis Girodet-Trioson
Která plátna umělce Anne-Louis Girodet-Trioson jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Scéna povětrnostních podmínek se 1 200 návštěvami (11% z celkového počtu zobrazení umělce Anne-Louis Girodet-Trioson). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Anne-Louis Girodet-Trioson na TopImpressionists.com?
11 700 návštěv za dvanáct měsíců, 1 500 na stránce malíře a 10 200 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Anne-Louis Girodet-Trioson?
Čtenáři sledují Anne-Louis Girodet-Trioson na počítače (78%), telefony (21%) a tablety (1%); počítače tvoří 78% návštěv.
Jaké plátna preferují čtenáři u Anne-Louis Girodet-Trioson?
Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 31% návštěv oproti 16% v katalogu.