Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antiveduto Grammatica na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Antiveduto Grammatica v číslech
St Cecilia with Two Angels je plátno umělce Antiveduto Grammatica, které čtenáři otevírají nejčastěji: 600 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 50% všech zobrazení. Poté David regresa triunfante con la cabeza de Goliath a Santa cecilia. Celkem z 1 600 návštěv: 700 na stránce malíře, 900 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 67% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 900 návštěv. Preference ukazuje: Pokojný (Atmosféra) tvoří 86% návštěv pro 17% katalogu.
Antiveduto Grammatica: 6 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Antiveduto Grammatica.
Jak se mění čtenost u Antiveduto Grammatica měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
500
400
Srp 2026
100
100
Zář 2026
100
200
Říj 2026
0
100
Jak se v průběhu roku s obrazy Antiveduto Grammatica obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Antiveduto Grammatica?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
16,7%
85,7%
Dramatický
33,3%
14,3%
Klasické
16,7%
0,0%
Elegance
16,7%
0,0%
Eterický
16,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
16,7%
85,7%
Reflektivní
50,0%
14,3%
Dramatický
16,7%
0,0%
Melancholický
16,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
68,8%
91,7%
Měkké stínění
31,2%
8,3%
Střední jas
0,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
37,5%
8,3%
Jemné odstíny
50,0%
75,0%
Vyvážená jemnost
12,5%
16,7%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
56,2%
25,0%
Vyvážená
43,8%
75,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,2%
0,0%
Jemný
18,8%
8,3%
Vyvážený
6,2%
16,7%
Výrazný
31,2%
66,7%
Prohlášení
37,5%
8,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,5%
8,3%
Jemně promíchaná paleta
6,2%
0,0%
Vyvážená harmonie
31,2%
58,3%
Silná barevná jednotnost
43,8%
33,3%
Jednotná paleta
6,2%
0,0%
Jak se měnila obliba pláten Antiveduto Grammatica v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Judith with the Head of Hol…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mary Magdalene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Theorbo Player
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Musa Urania, olio su tel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Cecilia with Two Angels
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
The Guardian Angel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mary Magdalene at the Tomb
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Cecília and two musicia…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Santa ursula
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Jakými jazyky se tulí čtenáři Antiveduto Grammatica?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
200
100,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Antiveduto Grammatica a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
100
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
100
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
Antiveduto Grammatica: krátké odpovědi
Které plátno od Antiveduto Grammatica má nejvyšší počet zhlédnutí?
St Cecilia with Two Angels: 600 návštěv, což představuje 50% všech zobrazení umělce Antiveduto Grammatica. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Kolik návštěv má Antiveduto Grammatica?
1 600 za dvanáct měsíců (700 na stránce malíře, 900 u obrazů).
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Antiveduto Grammatica?
Ano, Pokojný (Atmosféra): 86% návštěv pro 17% katalogu.