Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anton Mauve na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Anton Mauve v číslech
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 je plátno umělce Anton Mauve, které čtenáři otevírají nejčastěji: 400 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 8% všech zobrazení. Poté Scheveningen a Grazing sheep. Celkem z 6 000 návštěv: 1 700 na stránce malíře, 4 300 u obrazů. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 4 300 návštěv. Zařízení čtenářů: počítače (77%), telefony (18%) a tablety (5%). Preference ukazuje: Melancholický (Emoční náboj) tvoří 83% návštěv pro 50% katalogu.
Anton Mauve: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Anton Mauve.
Jak se mění čtenost u Anton Mauve měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
400
3 900
Srp 2026
0
100
Zář 2026
700
100
Říj 2026
600
200
Jak se v průběhu roku s obrazy Anton Mauve obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Anton Mauve?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
25,0%
50,0%
Zemité tóny
50,0%
33,3%
Pokojný
25,0%
8,3%
Dramatický
0,0%
8,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
50,0%
83,3%
Pokojný
25,0%
8,3%
Závažný a tklivý
12,5%
8,3%
Reflektivní
12,5%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
20,0%
12,5%
Měkké stínění
14,0%
8,3%
Střední jas
44,0%
43,8%
Jasná rovnováha
16,0%
29,2%
Luminózní
6,0%
6,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
46,0%
25,0%
Jemné odstíny
24,0%
39,6%
Vyvážená jemnost
30,0%
31,2%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
4,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
59,4%
50,0%
Zemité tóny
37,5%
42,1%
Tmavé tóny
3,1%
5,3%
Monochromní
0,0%
2,6%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
40,0%
37,5%
Vyvážená
52,0%
50,0%
Živobylé
8,0%
12,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
20,0%
8,3%
Jemný
26,0%
10,4%
Vyvážený
12,0%
12,5%
Výrazný
24,0%
35,4%
Prohlášení
18,0%
33,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
22,9%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
2,1%
Vyvážená harmonie
2,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
28,0%
27,1%
Jednotná paleta
66,0%
47,9%
Jak se měnila obliba pláten Anton Mauve v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
A Herdess with Cows on a Co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Pieter Frederik…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Carter on a Country Road
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Scanty Meal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sheep in Dekkersduin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Shepherdess and Her Flock
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Donkey Stand on the Beach a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scheveningen
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Tow Path No.1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fishing boat on the beach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Anton Mauve?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 600
76,7%
telefony
1 100
18,3%
tablety
300
5,0%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Anton Mauve?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
japonsky
300
75,0%
francouzsky
100
25,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Anton Mauve a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
100
ne 18 Říj
100
po 19 Říj
0
út 20 Říj
100
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
100
út 3 Lis
300
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
200
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
100
po 16 Lis (předpověď)
100
út 17 Lis (předpověď)
200
st 18 Lis (předpověď)
100
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
100
po 23 Lis (předpověď)
100
út 24 Lis (předpověď)
200
st 25 Lis (předpověď)
100
čt 26 Lis (předpověď)
0
Anton Mauve: krátké odpovědi
Které plátno od Anton Mauve má nejvyšší počet zhlédnutí?
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886: 400 návštěv, což představuje 8% všech zobrazení umělce Anton Mauve. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Anton Mauve?
6 000 za dvanáct měsíců (1 700 na stránce malíře, 4 300 u obrazů).
Otevírají čtenáři Anton Mauve v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (77%), telefony (18%) a tablety (5%); vede počítače s podílem 77%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Anton Mauve?
Ano, Melancholický (Emoční náboj): 83% návštěv pro 50% katalogu.