Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antonio Bellucci na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Antonio Bellucci: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Cimon and Pero (Roman Charity): 300 prohlédnutí za rok, což představuje 23% z celkového počtu zpráv o Antonio Bellucci. Následuje jich Self portrait a Antiochus a Stratonice. Stránka malíře: 300 návštěv. Plátna: 1 300. Celkem: 1 600. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 1 100 návštěv. Volí Jednotná paleta (Harmonie barev) častěji, než napovídá katalog: 23% návštěv, 7% pláten.
9 nejvíce prohlížených pláten umělce Antonio Bellucci
9 pláten umělce Antonio Bellucci, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Antonio Bellucci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
100
1 000
Srp 2026
0
200
Zář 2026
200
0
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Antonio Bellucci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Antonio Bellucci ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
42,9%
40,0%
Elegance
28,6%
30,0%
Romantický
28,6%
30,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
28,6%
40,0%
Dramatický
28,6%
30,0%
Reflektivní
14,3%
20,0%
Romantický
28,6%
10,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
57,1%
53,8%
Měkké stínění
35,7%
30,8%
Střední jas
0,0%
0,0%
Jasná rovnováha
7,1%
15,4%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
28,6%
38,5%
Jemné odstíny
42,9%
46,2%
Vyvážená jemnost
28,6%
15,4%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
85,7%
76,9%
Neutrální tóny
7,1%
15,4%
Tmavé tóny
7,1%
7,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
50,0%
46,2%
Vyvážená
50,0%
53,8%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
7,1%
0,0%
Vyvážený
7,1%
7,7%
Výrazný
42,9%
46,2%
Prohlášení
42,9%
46,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
7,1%
7,7%
Vyvážená harmonie
21,4%
7,7%
Silná barevná jednotnost
64,3%
61,5%
Jednotná paleta
7,1%
23,1%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Antonio Bellucci měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Cimon and Pero (Roman Chari…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Danaë
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Herkules v Paláci Omphale
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Antiochus a Stratonice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Antiochus a Stratonice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Family of Darius before…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
St sebastian
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Rinaldo and Armida
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Minerva, Mercury and Plutus…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
V jakých jazycích se čte dílo Antonio Bellucci?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
Chinese
100
100,0%
Kolik denních návštěv má Antonio Bellucci a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy čtenářů ohledně Antonio Bellucci
Která plátna Antonio Bellucci se otevírají nejčastěji?
První dílo Cimon and Pero (Roman Charity): 300 návštěv, což představuje 23% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 9 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Antonio Bellucci na TopImpressionists.com?
1 600 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce malíře, 1 300 u pláten.
Která plátna Antonio Bellucci odpovídají vkusu čtenářů?