Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antonio De Pereda na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Antonio De Pereda: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je St Dominic: 300 prohlédnutí za rok, což představuje 43% z celkového počtu zpráv o Antonio De Pereda. Následuje jich Vanitas a St Anthony of Padua with Christ Child (detail). Stránka malíře: 1 000 návštěv. Plátna: 600. Celkem: 1 600. Čtenost klesá: o 67% méně návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 1 200 návštěv. Volí Pokojný (Emoční náboj) častěji, než napovídá katalog: 100% návštěv, 8% pláten.
4 nejvíce prohlížených pláten umělce Antonio De Pereda
4 pláten umělce Antonio De Pereda, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Antonio De Pereda?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
700
500
Srp 2026
300
0
Zář 2026
0
100
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Antonio De Pereda?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Antonio De Pereda ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
61,5%
0,0%
Klidná atmosféra
15,4%
100,0%
Elegance
23,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
38,5%
0,0%
Klidná
23,1%
0,0%
Reflektivní
15,4%
0,0%
Pokojný
7,7%
100,0%
Záhadný
7,7%
0,0%
Závažný a tklivý
7,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
57,1%
42,9%
Měkké stínění
33,3%
57,1%
Střední jas
9,5%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
33,3%
14,3%
Jemné odstíny
47,6%
57,1%
Vyvážená jemnost
14,3%
28,6%
Jasná barevná přítomnost
4,8%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
57,1%
14,3%
Vyvážená
38,1%
85,7%
Živobylé
4,8%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,8%
0,0%
Jemný
23,8%
42,9%
Vyvážený
9,5%
14,3%
Výrazný
23,8%
28,6%
Prohlášení
38,1%
14,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
19,1%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
4,8%
0,0%
Vyvážená harmonie
19,1%
14,3%
Silná barevná jednotnost
52,4%
85,7%
Jednotná paleta
4,8%
0,0%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Antonio De Pereda měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Anthony of Padua with Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with an Ebony Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Relief of Genoa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Liberation of St Peter…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ as the Man of Sorrows
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Immaculate Conception
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
San Alberto de Sicilia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Angel from Jerusalem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se čte dílo Antonio De Pereda?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
česky
100
50,0%
anglicky
100
50,0%
Kolik denních návštěv má Antonio De Pereda a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
100
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
500
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
200
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
200
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
200
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
200
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
100
Časté dotazy čtenářů ohledně Antonio De Pereda
Která plátna Antonio De Pereda se otevírají nejčastěji?
První dílo St Dominic: 300 návštěv, což představuje 43% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 4 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Antonio De Pereda na TopImpressionists.com?
1 600 návštěv za dvanáct měsíců: 1 000 na stránce malíře, 600 u pláten.
Která plátna Antonio De Pereda odpovídají vkusu čtenářů?