Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antonio Joli na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Antonio Joli a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Antonio Joli na TopImpressionists.com plátno Westminster bridge: 200 návštěv, což představuje 29% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Architectural Capriccio a Capriccio with Elegant Figures. Antonio Joli celkem zaznamenal 1 200 návštěv: 600 na stránce malíře a 600 u jednotlivých pláten. Zájem klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Čtenáře přitahuje Klasické (Atmosféra): tvoří 100% návštěv, a to při zastoupení 25% katalogu malíře.
6 pláten umělce Antonio Joli, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 6 pláten umělce Antonio Joli, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Antonio Joli?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
300
500
Srp 2026
300
0
Zář 2026
0
100
Říj 2026
0
0
Jak často se otevírají plátna umělce Antonio Joli?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Antonio Joli?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
25,0%
100,0%
Dramatický
50,0%
0,0%
Elegance
25,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
50,0%
100,0%
Dramatický
25,0%
0,0%
Energický
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
7,9%
0,0%
Měkké stínění
15,8%
28,6%
Střední jas
42,1%
28,6%
Jasná rovnováha
28,9%
42,9%
Luminózní
5,3%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
39,5%
57,1%
Jemné odstíny
42,1%
28,6%
Vyvážená jemnost
15,8%
14,3%
Jasná barevná přítomnost
2,6%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
65,5%
66,7%
Zemité tóny
31,0%
33,3%
Tmavé tóny
3,5%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
26,3%
57,1%
Vyvážená
68,4%
42,9%
Živobylé
5,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,6%
0,0%
Jemný
18,4%
0,0%
Vyvážený
7,9%
14,3%
Výrazný
31,6%
14,3%
Prohlášení
39,5%
71,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,5%
14,3%
Jemně promíchaná paleta
15,8%
14,3%
Vyvážená harmonie
10,5%
28,6%
Silná barevná jednotnost
52,6%
28,6%
Jednotná paleta
10,5%
14,3%
Která plátna Antonio Joli přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Westminster bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Courtyard of an Ancient Pal…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Procession in the Courtyard…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Procession of Gondolas in t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Capriccio with St. Paul's a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Roman ruins
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Arch of Trajan at Benev…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A View of the Forum with th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Abdication of Charles III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Carlos III leaving the Port…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Antonio Joli čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Antonio Joli denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Otázky k Antonio Joli
Která plátna umělce Antonio Joli jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Westminster bridge se 200 návštěvami (29% z celkového počtu zobrazení umělce Antonio Joli). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Antonio Joli na TopImpressionists.com?
1 200 návštěv za dvanáct měsíců, 600 na stránce malíře a 600 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Antonio Joli?
Klasické (Atmosféra): 100% návštěv oproti 25% v katalogu.