Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ateliér Petra Paula Rubense na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Ateliér Petra Paula Rubense a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Ateliér Petra Paula Rubense na TopImpressionists.com plátno Landscape by Moonlight: 400 návštěv, což představuje 10% všech zobrazení tohoto malíře. Následují The Judgement of Paris a Venus and Adonis. Ateliér Petra Paula Rubense celkem zaznamenal 5 400 návštěv: 2 900 na stránce malíře a 2 500 u jednotlivých pláten. Zánět roste: počet návštěv vzrostl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 800 návštěvami. Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (87%), telefony (9%) a tablety (4%). Čtenáře přitahuje Vyvážená jemnost (Nasycení barev): tvoří 48% návštěv, a to při zastoupení 34% katalogu malíře.
10 pláten umělce Ateliér Petra Paula Rubense, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Ateliér Petra Paula Rubense, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Ateliér Petra Paula Rubense?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
100
Čec 2026
1 500
2 300
Srp 2026
400
0
Zář 2026
700
100
Jak často se otevírají plátna umělce Ateliér Petra Paula Rubense?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Ateliér Petra Paula Rubense?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
60,6%
71,9%
Klasické
18,2%
21,9%
Elegance
3,0%
3,1%
Eterický
3,0%
3,1%
Zlatavý luxus
6,1%
0,0%
Inspirační
3,0%
0,0%
Mystický
3,0%
0,0%
Pokojný
3,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
33,3%
43,8%
Dramatický
18,2%
18,8%
Vášnivý
6,1%
12,5%
Reflektivní
9,1%
9,4%
Závažný a tklivý
9,1%
3,1%
Energický
3,0%
6,2%
Radostný
6,1%
3,1%
Výrazný
3,0%
3,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
62,0%
67,5%
Měkké stínění
22,0%
17,5%
Střední jas
10,0%
5,0%
Jasná rovnováha
6,0%
5,0%
Luminózní
0,0%
5,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,0%
22,5%
Jemné odstíny
36,0%
25,0%
Vyvážená jemnost
34,0%
47,5%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
5,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
84,4%
89,2%
Neutrální tóny
6,7%
2,7%
Monochromní
4,4%
2,7%
Pastelové barvy
2,2%
5,4%
Tmavé tóny
2,2%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
46,0%
37,5%
Vyvážená
48,0%
55,0%
Živobylé
6,0%
7,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
22,0%
15,0%
Jemný
34,0%
35,0%
Vyvážený
16,0%
25,0%
Výrazný
18,0%
20,0%
Prohlášení
10,0%
5,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
10,0%
Vyvážená harmonie
14,0%
7,5%
Silná barevná jednotnost
54,0%
55,0%
Jednotná paleta
26,0%
27,5%
Která plátna Ateliér Petra Paula Rubense přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Judgement of Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Triptych of St. Ildefon…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Helena Fourment in a Fur Ro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The miracles of St. Francis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Aurora abducting Cephalus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Feast of Venus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triumphal entry of Henri IV…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Úkazy svatého Františka Xav…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Tribute Money
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Baldassare Cast…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Ateliér Petra Paula Rubense?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 700
87,0%
telefony
500
9,3%
tablety
200
3,7%
V jakých jazycích je Ateliér Petra Paula Rubense čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
200
15,4%
japonsky
200
15,4%
portugalsky
200
15,4%
švédsky
200
15,4%
anglicky
100
7,7%
estonsky
100
7,7%
maďarsky
100
7,7%
gruzínštinou
100
7,7%
korejsky
100
7,7%
Kolik návštěv má Ateliér Petra Paula Rubense denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 20 Zář
200
po 21 Zář
0
út 22 Zář
200
st 23 Zář
100
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
300
út 29 Zář
700
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
500
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
100
út 6 Říj
100
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
100
ne 11 Říj (předpověď)
100
po 12 Říj (předpověď)
100
út 13 Říj (předpověď)
200
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
0
Otázky k Ateliér Petra Paula Rubense
Která plátna umělce Ateliér Petra Paula Rubense jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Landscape by Moonlight se 400 návštěvami (10% z celkového počtu zobrazení umělce Ateliér Petra Paula Rubense). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Ateliér Petra Paula Rubense na TopImpressionists.com?
5 400 návštěv za dvanáct měsíců, 2 900 na stránce malíře a 2 500 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Ateliér Petra Paula Rubense?
Čtenáři sledují Ateliér Petra Paula Rubense na počítače (87%), telefony (9%) a tablety (4%); počítače tvoří 87% návštěv.
Jaké plátna preferují čtenáři u Ateliér Petra Paula Rubense?
Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 48% návštěv oproti 34% v katalogu.