Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Bartolomé Esteban Murillo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Bartolomé Esteban Murillo: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Immaculate Conception of Soult: 1 800 prohlédnutí za rok, což představuje 5% z celkového počtu zpráv o Bartolomé Esteban Murillo. Následuje jich the immaculate conception a The Assumption of the Virgin. Stránka malíře: 3 600 návštěv. Plátna: 30 500. Celkem: 34 100. Čtenost roste: o 2% více návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 22 800 návštěv. Čtenáři mluví francouzsky (39%), španělsky (29%) a anglicky (6%). Čtenáři prohlížejí na počítače (78%), telefony (21%) a tablety (1%). Volí Duchovní (Emoční náboj) častěji, než napovídá katalog: 64% návštěv, 33% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Bartolomé Esteban Murillo
10 pláten umělce Bartolomé Esteban Murillo, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Bartolomé Esteban Murillo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
700
Čec 2026
1 100
21 700
Srp 2026
100
5 100
Zář 2026
2 300
3 000
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Bartolomé Esteban Murillo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Bartolomé Esteban Murillo ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Eterický
20,0%
42,5%
Dramatický
40,0%
20,7%
Pokojný
0,0%
11,4%
Klidná atmosféra
13,3%
6,2%
Elegance
13,3%
5,7%
Inspirační
0,0%
5,2%
Romantický
6,7%
3,6%
Mystický
0,0%
2,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
33,3%
63,7%
Reflektivní
20,0%
9,3%
Pokojný
6,7%
7,8%
Dramatický
0,0%
3,6%
Klidná
6,7%
2,6%
Eterický
0,0%
2,6%
Melancholický
0,0%
2,6%
Nostalgický
0,0%
2,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
62,0%
47,5%
Měkké stínění
30,0%
33,7%
Střední jas
4,0%
15,8%
Jasná rovnováha
4,0%
2,9%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
32,0%
27,6%
Jemné odstíny
36,0%
34,3%
Vyvážená jemnost
22,0%
28,1%
Jasná barevná přítomnost
10,0%
10,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
85,1%
83,9%
Tmavé tóny
10,6%
12,5%
Neutrální tóny
2,1%
3,2%
Monochromní
2,1%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
52,0%
38,7%
Vyvážená
40,0%
53,4%
Živobylé
8,0%
7,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
3,2%
Jemný
24,0%
13,5%
Vyvážený
8,0%
9,1%
Výrazný
18,0%
22,6%
Prohlášení
38,0%
51,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
6,7%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
5,0%
Vyvážená harmonie
24,0%
12,9%
Silná barevná jednotnost
38,0%
57,5%
Jednotná paleta
22,0%
17,9%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Bartolomé Esteban Murillo měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Návrat ztracené syna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Jaká zařízení používají čtenáři Bartolomé Esteban Murillo?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
26 500
77,7%
telefony
7 100
20,8%
tablety
500
1,5%
V jakých jazycích se čte dílo Bartolomé Esteban Murillo?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
1 200
38,7%
španělsky
900
29,0%
anglicky
200
6,5%
maďarsky
200
6,5%
italsky
200
6,5%
portugalsky
100
3,2%
rusky
100
3,2%
slovensky
100
3,2%
švédsky
100
3,2%
Kolik denních návštěv má Bartolomé Esteban Murillo a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.