Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Brian Hatton Čtenáři a plátna

      1887 – 1916

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Brian Hatton na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Brian Hatton: co nám říká rok návštěv

      Nejpouštěvanějším plátnem je Self Portrait, in Hunting Kit: 300 prohlédnutí za rok, což představuje 10% z celkového počtu zpráv o Brian Hatton. Následuje jich Harvesting Towards Morehampton a Study of a Head. Stránka malíře: 500 návštěv. Plátna: 2 600. Celkem: 3 100. Čtenost roste: o 200% více návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 2 500 návštěv. Čtenáři prohlížejí na počítače (90%) a telefony (10%). Volí Vyvážená (Intenzita barev) častěji, než napovídá katalog: 83% návštěv, 64% pláten.

      10 nejvíce prohlížených pláten umělce Brian Hatton

      10 pláten umělce Brian Hatton, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.

      1. Self Portrait, in Hunting Kit 1 Self Portrait, in Hunting Kit, 1903 300 návštěv · 10,3%
      2. Harvesting Towards Morehampton 2 Harvesting Towards Morehampton, 1910 200 návštěv · 6,9%
      3. Study of a Head 3 Study of a Head, 1908 200 návštěv · 6,9%
      4. The Falcon 4 The Falcon, 1909 200 návštěv · 6,9%
      5. Seated Nude 5 Seated Nude, 1906 200 návštěv · 6,9%
      6. Study of a River in Woods 6 Study of a River in Woods 200 návštěv · 6,9%
      7. Jacob with Joseph's Coat 7 Jacob with Joseph's Coat, 1912 100 návštěv · 3,4%
      8. Reclining Nude 8 Reclining Nude, 1912 100 návštěv · 3,4%
      9. The Farm, Warham, Herefordshire 9 The Farm, Warham, Herefordshire, 1910 100 návštěv · 3,4%
      10. The Lawns, Warham, Herefordshire 10 The Lawns, Warham, Herefordshire, 1908 100 návštěv · 3,4%

      Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Brian Hatton?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Čísla v tabulce
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Říj 202500
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 20260200
      Čec 20263002 200
      Srp 20261000
      Zář 2026100200

      Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Brian Hatton?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Brian Hatton měsíc po měsíci?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Čísla v tabulce
      DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
      George Marshall000000000000
      Saddling Up000000000000
      Reclining Nude00000000010000
      Lugg Meadows000000000000
      Playing Draughts, the Artis…000000000000
      Rotten Row, Sunday Morning…000000000000
      Jacob with Joseph's Coat00000000010000
      Study of a Lane and Barn000000000000
      Runaway Horse000000000000
      George Marshall (1869–1950)…000000000000

      Jaká zařízení používají čtenáři Brian Hatton?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Čísla v tabulce
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače2 80090,3%
      telefony3009,7%

      V jakých jazycích se čte dílo Brian Hatton?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Čísla v tabulce
      JazykNávštěvySdílet
      anglicky100100,0%

      Kolik denních návštěv má Brian Hatton a co dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Čísla v tabulce
      DenNávštěvy
      po 21 Zář0
      út 22 Zář0
      st 23 Zář0
      čt 24 Zář0
      pá 25 Zář0
      so 26 Zář0
      ne 27 Zář100
      po 28 Zář0
      út 29 Zář0
      st 30 Zář0
      čt 1 Říj0
      pá 2 Říj0
      so 3 Říj0
      ne 4 Říj0
      po 5 Říj0
      út 6 Říj0
      st 7 Říj0
      čt 8 Říj0
      pá 9 Říj200
      so 10 Říj0
      ne 11 Říj0
      po 12 Říj (předpověď)0
      út 13 Říj (předpověď)0
      st 14 Říj (předpověď)0
      čt 15 Říj (předpověď)0
      pá 16 Říj (předpověď)200
      so 17 Říj (předpověď)0
      ne 18 Říj (předpověď)100
      po 19 Říj (předpověď)0
      út 20 Říj (předpověď)0
      st 21 Říj (předpověď)0
      čt 22 Říj (předpověď)0
      pá 23 Říj (předpověď)200
      so 24 Říj (předpověď)0
      ne 25 Říj (předpověď)100
      po 26 Říj (předpověď)0
      út 27 Říj (předpověď)0
      st 28 Říj (předpověď)0
      čt 29 Říj (předpověď)0
      pá 30 Říj (předpověď)200
      so 31 Říj (předpověď)0
      ne 1 Lis (předpověď)100

      Časté dotazy čtenářů ohledně Brian Hatton

      Která plátna Brian Hatton se otevírají nejčastěji?

      První dílo Self Portrait, in Hunting Kit: 300 návštěv, což představuje 10% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.

      Jak velkou čtenářskou základnu má Brian Hatton na TopImpressionists.com?

      3 100 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce malíře, 2 600 u pláten.

      Jaká zařízení používají čtenáři autora Brian Hatton?

      Používají počítače (90%) a telefony (10%); počítače tvoří 90% návštěv.

      Která plátna Brian Hatton odpovídají vkusu čtenářů?

      Plátna odpovídající parametrům Vyvážená (Intenzita barev) generují 83% návštěv pro 64% katalogu.