Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Carmen Herrera na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Carmen Herrera v číslech
Cobalto y Blanco je plátno umělce Carmen Herrera, které čtenáři otevírají nejčastěji: 200 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 40% všech zobrazení. Poté West a Iberic. Celkem z 800 návštěv: 500 na stránce malíře, 300 u obrazů. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 400 návštěv. Preference ukazuje: Klidná (Emoční náboj) tvoří 67% návštěv pro 33% katalogu.
Carmen Herrera: 4 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Carmen Herrera.
Jak se mění čtenost u Carmen Herrera měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
300
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
400
0
Jak se v průběhu roku s obrazy Carmen Herrera obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Carmen Herrera?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
33,3%
66,7%
Reflektivní
33,3%
33,3%
Pokojný
33,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
16,7%
20,0%
Měkké stínění
33,3%
40,0%
Střední jas
0,0%
0,0%
Jasná rovnováha
16,7%
20,0%
Luminózní
33,3%
20,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
16,7%
20,0%
Jemné odstíny
33,3%
20,0%
Vyvážená jemnost
16,7%
40,0%
Jasná barevná přítomnost
33,3%
20,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
40,0%
60,0%
Neutrální tóny
40,0%
40,0%
Pastelové barvy
20,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
50,0%
40,0%
Vyvážená
16,7%
40,0%
Živobylé
33,3%
20,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,7%
20,0%
Jemný
16,7%
0,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
16,7%
40,0%
Prohlášení
50,0%
40,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
33,3%
20,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
0,0%
0,0%
Jednotná paleta
66,7%
80,0%
Jak se měnila obliba pláten Carmen Herrera v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Iberic
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Equilibrio
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cobalto y Blanco
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
West
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Equilibrium
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky se tulí čtenáři Carmen Herrera?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
300
100,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Carmen Herrera a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
200
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
Carmen Herrera: krátké odpovědi
Které plátno od Carmen Herrera má nejvyšší počet zhlédnutí?
Cobalto y Blanco: 200 návštěv, což představuje 40% všech zobrazení umělce Carmen Herrera. Seznam pokračuje až do pořadí 4.
Kolik návštěv má Carmen Herrera?
800 za dvanáct měsíců (500 na stránce malíře, 300 u obrazů).
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Carmen Herrera?
Ano, Klidná (Emoční náboj): 67% návštěv pro 33% katalogu.