Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Chevalier Louis William Desanges Popularita a statistiky návštěvnosti

      1822 – 1887

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Chevalier Louis William Desanges na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Chevalier Louis William Desanges v číslech

      Lieutenant Colonel Sir Charles Russell at the Battle of Inkermann, 5 November 1854 je plátno umělce Chevalier Louis William Desanges, které čtenáři otevírají nejčastěji: 700 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 20% všech zobrazení. Poté Lieutenant Francis Edward Henry Farquharson Winning His Victoria Cross at Lucknow, 9 March 1858 a The Capture of Tubabecelong, Gambia. Celkem z 3 500 návštěv: 200 na stránce malíře, 3 300 u obrazů. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 3 200 návštěv. Zařízení čtenářů: počítače (97%) a telefony (3%). Preference ukazuje: Jednotná paleta (Harmonie barev) tvoří 43% návštěv pro 22% katalogu.

      Chevalier Louis William Desanges: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají

      Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Chevalier Louis William Desanges.

      1. Lieutenant Colonel Sir Charles Russell at the Battle of Inkermann, 5 November 1854 1 Lieutenant Colonel Sir Charles Russell at the Battle of Inkermann, 5 November 1854, 1869 700 návštěv · 20,0%
      2. Lieutenant Francis Edward Henry Farquharson Winning His Victoria Cross at Lucknow, 9 March 1858 2 Lieutenant Francis Edward Henry Farquharson Winning His Victoria Cross at Lucknow, 9 March 1858 300 návštěv · 8,6%
      3. The Capture of Tubabecelong, Gambia 3 The Capture of Tubabecelong, Gambia, 1866 200 návštěv · 5,7%
      4. Sergeant Luke O'Connor Winning His VC at the Battle of the Alma, 20th September 1854 4 Sergeant Luke O'Connor Winning His VC at the Battle of the Alma, 20th September 1854 200 návštěv · 5,7%
      5. Captain E. W. D. Bell Winning His VC at the Alma, 20th September 1854 5 Captain E. W. D. Bell Winning His VC at the Alma, 20th September 1854 200 návštěv · 5,7%
      6. Captain Charles John Stanley Gough 6 Captain Charles John Stanley Gough 200 návštěv · 5,7%
      7. Lieutenant william alexander kerr 7 Lieutenant william alexander kerr 200 návštěv · 5,7%
      8. Surgeon (later Surgeon General) Anthony Dickson Home (1826–1914), VC, KCB, and Assistant Surgeon William Bradshaw (1830–1861), VC, 90th Regiment of Foot (Perthshire Volunteers) (Light Infantry), Lucknow, 1857 8 Surgeon (later Surgeon General) Anthony Dickson Home (1826–1914), VC, KCB, and Assistant Surgeon William Bradshaw (1830–1861), VC, 90th Regiment of Foot (Perthshire Volunteers) (Light Infantry), Lucknow, 1857, 1860 100 návštěv · 2,9%
      9. Lieutenant Frederick Robertson Aikman (1828–1888), 4th Regiment (Bengal) Native Infantry, Commanding 3rd Regiment (Sikh) Irregular Cavalry, Winning the Victoria Cross at Lucknow, Indian Mutiny, 1 March 1858 9 Lieutenant Frederick Robertson Aikman (1828–1888), 4th Regiment (Bengal) Native Infantry, Commanding 3rd Regiment (Sikh) Irregular Cavalry, Winning the Victoria Cross at Lucknow, Indian Mutiny, 1 March 1858, 1860 100 návštěv · 2,9%
      10. Ross Lewis Mangles (1833–1905), Bengal Civil Service, Winning the Victoria Cross Saving a Wounded Soldier of the 37th (North Hampshire) Regiment During the Indian Mutiny, 1857 10 Ross Lewis Mangles (1833–1905), Bengal Civil Service, Winning the Victoria Cross Saving a Wounded Soldier of the 37th (North Hampshire) Regiment During the Indian Mutiny, 1857, 1862 100 návštěv · 2,9%

      Jak se mění čtenost u Chevalier Louis William Desanges měsíc po měsíci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Říj 202500
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 20260100
      Čec 20262003 000
      Srp 20260100
      Zář 20260100

      Jak se v průběhu roku s obrazy Chevalier Louis William Desanges obrací diváci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jak se měnila obliba pláten Chevalier Louis William Desanges v průběhu roku?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
      Lieutenant Colonel Sir Char…0000000005001000
      Lieutenant Francis Edward H…00000000030000
      Private Henry Ward (1823–18…000000000000
      Lieutenant Colonel Sir Char…000000000000
      The Earl of Derby00000000010000
      Lieutenant Francis Edward H…000000000000
      HRH Albert Edward, Prince o…000000000000
      Sergeant Luke O'Connor Winn…0000000001000100
      George, 4th Duke of Manches…00000000010000
      Corporal Robert Shields Win…00000000010000

      Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Chevalier Louis William Desanges?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Zobrazit údaje
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače3 40097,1%
      telefony1002,9%

      Jakými jazyky se tulí čtenáři Chevalier Louis William Desanges?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Jak vypadají každodenní návštěvy u Chevalier Louis William Desanges a co nás čeká dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      po 21 Zář0
      út 22 Zář0
      st 23 Zář0
      čt 24 Zář0
      pá 25 Zář0
      so 26 Zář0
      ne 27 Zář0
      po 28 Zář0
      út 29 Zář0
      st 30 Zář0
      čt 1 Říj0
      pá 2 Říj0
      so 3 Říj0
      ne 4 Říj0
      po 5 Říj0
      út 6 Říj0
      st 7 Říj200
      čt 8 Říj0
      pá 9 Říj0
      so 10 Říj0
      ne 11 Říj0
      po 12 Říj (předpověď)0
      út 13 Říj (předpověď)0
      st 14 Říj (předpověď)300
      čt 15 Říj (předpověď)0
      pá 16 Říj (předpověď)0
      so 17 Říj (předpověď)0
      ne 18 Říj (předpověď)0
      po 19 Říj (předpověď)0
      út 20 Říj (předpověď)0
      st 21 Říj (předpověď)400
      čt 22 Říj (předpověď)0
      pá 23 Říj (předpověď)0
      so 24 Říj (předpověď)0
      ne 25 Říj (předpověď)0
      po 26 Říj (předpověď)0
      út 27 Říj (předpověď)0
      st 28 Říj (předpověď)400
      čt 29 Říj (předpověď)0
      pá 30 Říj (předpověď)0
      so 31 Říj (předpověď)0
      ne 1 Lis (předpověď)0

      Chevalier Louis William Desanges: krátké odpovědi

      Které plátno od Chevalier Louis William Desanges má nejvyšší počet zhlédnutí?

      Lieutenant Colonel Sir Charles Russell at the Battle of Inkermann, 5 November 1854: 700 návštěv, což představuje 20% všech zobrazení umělce Chevalier Louis William Desanges. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

      Kolik návštěv má Chevalier Louis William Desanges?

      3 500 za dvanáct měsíců (200 na stránce malíře, 3 300 u obrazů).

      Otevírají čtenáři Chevalier Louis William Desanges v telefonu nebo v počítači?

      Na obou: počítače (97%) a telefony (3%); vede počítače s podílem 97%.

      Preferují čtenáři určitý druh plátna od Chevalier Louis William Desanges?

      Ano, Jednotná paleta (Harmonie barev): 43% návštěv pro 22% katalogu.