Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Claude Mellan na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Claude Mellan: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Face of Christ on Saint Veronica: 200 prohlédnutí za rok, což představuje 50% z celkového počtu zpráv o Claude Mellan. Následuje jich Face of Christ (detail) a Portrait of Louis XIV as a Child. Stránka malíře: 500 návštěv. Plátna: 400. Celkem: 900. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 800 návštěv. Volí Střední jas (Jasnost světla) častěji, než napovídá katalog: 100% návštěv, 27% pláten.
3 nejvíce prohlížených pláten umělce Claude Mellan
3 pláten umělce Claude Mellan, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Claude Mellan?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
500
300
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
100
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Claude Mellan?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Claude Mellan ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
33,3%
50,0%
Elegance
33,3%
50,0%
Pokojný
33,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
33,3%
50,0%
Duchovní
33,3%
50,0%
Melancholický
33,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
9,1%
0,0%
Střední jas
27,3%
100,0%
Jasná rovnováha
54,5%
0,0%
Luminózní
9,1%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
90,9%
100,0%
Jemné odstíny
9,1%
0,0%
Vyvážená jemnost
0,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
70,0%
50,0%
Monochromní
20,0%
50,0%
Zemité tóny
10,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
63,6%
50,0%
Vyvážená
36,4%
50,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
36,4%
25,0%
Jemný
36,4%
50,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
0,0%
0,0%
Prohlášení
27,3%
25,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
18,2%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
9,1%
0,0%
Jednotná paleta
72,7%
100,0%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Claude Mellan měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Portrait of Louis XIV as a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Face of Christ (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Henriette-Marie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young woman rises from he…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Face of Christ on Saint Ver…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
portrait of James Howell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Intellect and memory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pierre gassendi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young shepherdess reading…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se čte dílo Claude Mellan?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
200
100,0%
Kolik denních návštěv má Claude Mellan a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
100
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
100
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
100
Časté dotazy čtenářů ohledně Claude Mellan
Která plátna Claude Mellan se otevírají nejčastěji?
První dílo Face of Christ on Saint Veronica: 200 návštěv, což představuje 50% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 3 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Claude Mellan na TopImpressionists.com?
900 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce malíře, 400 u pláten.
Která plátna Claude Mellan odpovídají vkusu čtenářů?
Plátna odpovídající parametrům Střední jas (Jasnost světla) generují 100% návštěv pro 27% katalogu.