Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Claude Parent na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Claude Parent: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Project for a New Museum: 100 prohlédnutí za rok, což představuje 25% z celkového počtu zpráv o Claude Parent. Následuje jich Alaïa Fashion Drawing a Alaïa Fashion Drawing. Stránka malíře: 400 návštěv. Plátna: 300. Celkem: 700. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 400 návštěv. Volí Romantický (Emoční náboj) častěji, než napovídá katalog: 100% návštěv, 42% pláten.
4 nejvíce prohlížených pláten umělce Claude Parent
4 pláten umělce Claude Parent, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Claude Parent?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
200
200
Srp 2026
0
100
Zář 2026
0
0
Říj 2026
200
0
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Claude Parent?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Claude Parent ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
41,7%
100,0%
Reflektivní
50,0%
0,0%
Klidná
8,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
0,0%
0,0%
Střední jas
0,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
100,0%
100,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
100,0%
100,0%
Jemné odstíny
0,0%
0,0%
Vyvážená jemnost
0,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
52,9%
50,0%
Monochromní
35,3%
25,0%
Pastelové barvy
11,8%
25,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
100,0%
100,0%
Vyvážená
0,0%
0,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
35,3%
25,0%
Jemný
5,9%
0,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
5,9%
0,0%
Prohlášení
52,9%
75,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
11,8%
25,0%
Jemně promíchaná paleta
11,8%
0,0%
Vyvážená harmonie
11,8%
0,0%
Silná barevná jednotnost
41,2%
75,0%
Jednotná paleta
23,5%
0,0%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Claude Parent měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Competition for the display…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se čte dílo Claude Parent?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
rusky
200
100,0%
Kolik denních návštěv má Claude Parent a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
100
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
100
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
200
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
200
Časté dotazy čtenářů ohledně Claude Parent
Která plátna Claude Parent se otevírají nejčastěji?
První dílo Project for a New Museum: 100 návštěv, což představuje 25% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 4 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Claude Parent na TopImpressionists.com?
700 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce malíře, 300 u pláten.
Která plátna Claude Parent odpovídají vkusu čtenářů?