Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Eanger Irving Couse Popularita a statistiky návštěvnosti

      1866 – 1936

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eanger Irving Couse na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Eanger Irving Couse v číslech

      Pottery Vendor je plátno umělce Eanger Irving Couse, které čtenáři otevírají nejčastěji: 200 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 5% všech zobrazení. Poté The Flute Ceremony a Indian beside a Camp Fire. Celkem z 3 600 návštěv: 600 na stránce malíře, 3 000 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 50% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 3 100 návštěv. Zařízení čtenářů: počítače (94%) a telefony (6%). Preference ukazuje: Pokojný (Atmosféra) tvoří 43% návštěv pro 0% katalogu.

      Eanger Irving Couse: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají

      Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Eanger Irving Couse.

      1. Pottery Vendor 1 Pottery Vendor, 1916 200 návštěv · 5,3%
      2. The Flute Ceremony 2 The Flute Ceremony, 1922 200 návštěv · 5,3%
      3. Indian beside a Camp Fire 3 Indian beside a Camp Fire 200 návštěv · 5,3%
      4. The Lesson 4 The Lesson 200 návštěv · 5,3%
      5. Indians in Moonlight 5 Indians in Moonlight 200 návštěv · 5,3%
      6. Indian Painter 6 Indian Painter 100 návštěv · 2,6%
      7. Ambush 7 Ambush, 1897 100 návštěv · 2,6%
      8. Indian Weaver 8 Indian Weaver, 1914 100 návštěv · 2,6%
      9. Moki Snake Sance 9 Moki Snake Sance, 1904 100 návštěv · 2,6%
      10. Untitled (AQU5U3) 10 Untitled (AQU5U3), 1927 100 návštěv · 2,6%

      Jak se mění čtenost u Eanger Irving Couse měsíc po měsíci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 202600
      Čec 20266002 500
      Srp 20260200
      Zář 20260200
      Říj 20260100

      Jak se v průběhu roku s obrazy Eanger Irving Couse obrací diváci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jak se měnila obliba pláten Eanger Irving Couse v průběhu roku?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
      Taos Indian and Pottery000000000000
      The Harvest Song000000000000
      Indian Brave Recording Gene…000000000000
      The Water Course000000000000
      The Sculptor000000000000
      The Cooling Stream000000000000
      The Mountain Stream000000000000
      Indian Drinking from a Lake000000000000
      Indian Hunter000000000000
      The Blanket Mender000000000000

      Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Eanger Irving Couse?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Zobrazit údaje
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače3 40094,4%
      telefony2005,6%

      Jakými jazyky se tulí čtenáři Eanger Irving Couse?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Zobrazit údaje
      JazykNávštěvySdílet
      anglicky100100,0%

      Jak vypadají každodenní návštěvy u Eanger Irving Couse a co nás čeká dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      so 17 Říj0
      ne 18 Říj0
      po 19 Říj0
      út 20 Říj0
      st 21 Říj0
      čt 22 Říj0
      pá 23 Říj0
      so 24 Říj0
      ne 25 Říj0
      po 26 Říj0
      út 27 Říj0
      st 28 Říj0
      čt 29 Říj0
      pá 30 Říj0
      so 31 Říj0
      ne 1 Lis100
      po 2 Lis0
      út 3 Lis0
      st 4 Lis0
      čt 5 Lis0
      pá 6 Lis0
      so 7 Lis (předpověď)0
      ne 8 Lis (předpověď)100
      po 9 Lis (předpověď)0
      út 10 Lis (předpověď)0
      st 11 Lis (předpověď)0
      čt 12 Lis (předpověď)0
      pá 13 Lis (předpověď)0
      so 14 Lis (předpověď)0
      ne 15 Lis (předpověď)200
      po 16 Lis (předpověď)0
      út 17 Lis (předpověď)0
      st 18 Lis (předpověď)0
      čt 19 Lis (předpověď)0
      pá 20 Lis (předpověď)0
      so 21 Lis (předpověď)0
      ne 22 Lis (předpověď)200
      po 23 Lis (předpověď)0
      út 24 Lis (předpověď)0
      st 25 Lis (předpověď)0
      čt 26 Lis (předpověď)0
      pá 27 Lis (předpověď)0

      Eanger Irving Couse: krátké odpovědi

      Které plátno od Eanger Irving Couse má nejvyšší počet zhlédnutí?

      Pottery Vendor: 200 návštěv, což představuje 5% všech zobrazení umělce Eanger Irving Couse. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

      Kolik návštěv má Eanger Irving Couse?

      3 600 za dvanáct měsíců (600 na stránce malíře, 3 000 u obrazů).

      Otevírají čtenáři Eanger Irving Couse v telefonu nebo v počítači?

      Na obou: počítače (94%) a telefony (6%); vede počítače s podílem 94%.

      Preferují čtenáři určitý druh plátna od Eanger Irving Couse?

      Ano, Pokojný (Atmosféra): 43% návštěv pro 0% katalogu.