Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce El Lissitzky na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
El Lissitzky a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem El Lissitzky na TopImpressionists.com plátno Proun 1 C: 2 500 návštěv, což představuje 11% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Proun 19D a New Man. El Lissitzky celkem zaznamenal 43 900 návštěv: 23 200 na stránce malíře a 20 700 u jednotlivých pláten. Zánět roste: počet návštěv vzrostl o 51% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 17 200 návštěvami. Čtenáři přicházejí v anglicky (30%), španělsky (11%) a korejsky (11%). Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (77%), telefony (20%) a tablety (4%). Čtenáře přitahuje Klidná atmosféra (Atmosféra): tvoří 21% návštěv, a to při zastoupení 6% katalogu malíře.
10 pláten umělce El Lissitzky, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce El Lissitzky, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku El Lissitzky?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
1 000
Čec 2026
7 600
9 600
Srp 2026
7 700
2 500
Zář 2026
7 800
7 600
Jak často se otevírají plátna umělce El Lissitzky?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce El Lissitzky?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Minimalistický
42,9%
37,0%
Moderní minimalismus
26,5%
21,6%
Klidná atmosféra
6,1%
20,7%
Industriální
8,2%
8,8%
Výrazné
6,1%
7,5%
Dramatický
2,0%
2,2%
Elegance
4,1%
0,9%
Nostalgický
2,0%
0,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
60,0%
60,9%
Energický
18,0%
21,7%
Klidná
16,0%
13,9%
Záhadný
4,0%
1,3%
Melancholický
2,0%
0,9%
Výrazný
0,0%
1,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,0%
1,7%
Měkké stínění
0,0%
0,4%
Střední jas
12,0%
11,3%
Jasná rovnováha
36,0%
38,7%
Luminózní
50,0%
47,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
46,0%
47,8%
Jemné odstíny
18,0%
16,5%
Vyvážená jemnost
26,0%
19,6%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
8,3%
Sytá barva
6,0%
7,8%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
72,9%
69,0%
Zemité tóny
8,3%
15,9%
Pastelové barvy
12,5%
11,5%
Tmavé tóny
4,2%
3,1%
Monochromní
2,1%
0,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
26,0%
32,6%
Vyvážená
42,0%
33,5%
Živobylé
32,0%
33,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
13,0%
Jemný
22,0%
26,5%
Vyvážený
6,0%
5,7%
Výrazný
18,0%
16,1%
Prohlášení
38,0%
38,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,0%
10,4%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
8,3%
Vyvážená harmonie
14,0%
9,1%
Silná barevná jednotnost
26,0%
25,2%
Jednotná paleta
36,0%
47,0%
Která plátna El Lissitzky přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Kestnermappe Proun, Rob. Le…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Wendingen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Preliminary sketch for a po…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Cover of the avant guard pe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Beat the Whites with the Re…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
200
400
Vive la Commune 1871
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
To all the children
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
100
Kestnermappe Proun, Rob. Le…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Fire Came and Burnt the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Kestnermappe Proun, Rob. Le…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali El Lissitzky?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
33 700
76,8%
telefony
8 600
19,6%
tablety
1 600
3,6%
V jakých jazycích je El Lissitzky čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 400
29,6%
španělsky
900
11,1%
korejsky
900
11,1%
rusky
800
9,9%
Chinese
700
8,6%
nizozemsky
500
6,2%
portugalsky
500
6,2%
česky
400
4,9%
francouzsky
200
2,5%
japonsky
200
2,5%
Kolik návštěv má El Lissitzky denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 23 Zář
700
čt 24 Zář
200
pá 25 Zář
700
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
900
po 28 Zář
1 400
út 29 Zář
300
st 30 Zář
300
čt 1 Říj
700
pá 2 Říj
400
so 3 Říj
1 400
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
1 000
út 6 Říj
1 000
st 7 Říj
900
čt 8 Říj
600
pá 9 Říj
400
so 10 Říj
400
ne 11 Říj
400
po 12 Říj
800
út 13 Říj
1 000
st 14 Říj (předpověď)
600
čt 15 Říj (předpověď)
500
pá 16 Říj (předpověď)
500
so 17 Říj (předpověď)
600
ne 18 Říj (předpověď)
500
po 19 Říj (předpověď)
1 100
út 20 Říj (předpověď)
800
st 21 Říj (předpověď)
600
čt 22 Říj (předpověď)
500
pá 23 Říj (předpověď)
500
so 24 Říj (předpověď)
600
ne 25 Říj (předpověď)
500
po 26 Říj (předpověď)
1 100
út 27 Říj (předpověď)
800
st 28 Říj (předpověď)
600
čt 29 Říj (předpověď)
500
pá 30 Říj (předpověď)
500
so 31 Říj (předpověď)
600
ne 1 Lis (předpověď)
500
po 2 Lis (předpověď)
1 100
út 3 Lis (předpověď)
800
Otázky k El Lissitzky
Která plátna umělce El Lissitzky jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Proun 1 C se 2 500 návštěvami (11% z celkového počtu zobrazení umělce El Lissitzky). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o El Lissitzky na TopImpressionists.com?
43 900 návštěv za dvanáct měsíců, 23 200 na stránce malíře a 20 700 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce El Lissitzky?
Čtenáři sledují El Lissitzky na počítače (77%), telefony (20%) a tablety (4%); počítače tvoří 77% návštěv.
V jakých jazycích sledují čtenáři umělce El Lissitzky?
V anglicky (30%), španělsky (11%) a korejsky (11%). Na prvním místě je anglicky s podílem 30%.
Jaké plátna preferují čtenáři u El Lissitzky?
Klidná atmosféra (Atmosféra): 21% návštěv oproti 6% v katalogu.