Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Erwin Wurm na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Erwin Wurm a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Erwin Wurm na TopImpressionists.com plátno Erwin Wurm: The Body As The House: 500 návštěv, což představuje 31% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Erwin Wurm: The Body As The House a Erwin Wurm: The Body As The House. Erwin Wurm celkem zaznamenal 1 100 návštěv: 300 na stránce malíře a 800 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Čtenáře přitahuje Reflektivní (Emoční náboj): tvoří 100% návštěv, a to při zastoupení 60% katalogu malíře.
10 pláten umělce Erwin Wurm, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Erwin Wurm, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
500
Srp 2026
100
200
Zář 2026
0
100
Říj 2026
100
0
Jak často se otevírají plátna umělce Erwin Wurm?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Erwin Wurm?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
40,0%
50,0%
Mystický
40,0%
50,0%
Hravý
20,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
60,0%
100,0%
Záhadný
20,0%
0,0%
Hravý
20,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,9%
6,2%
Měkké stínění
8,8%
6,2%
Střední jas
35,3%
56,2%
Jasná rovnováha
41,2%
25,0%
Luminózní
11,8%
6,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
64,7%
81,2%
Jemné odstíny
29,4%
12,5%
Vyvážená jemnost
5,9%
6,2%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
64,3%
70,0%
Zemité tóny
25,0%
20,0%
Monochromní
7,1%
10,0%
Pastelové barvy
3,6%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
55,9%
81,2%
Vyvážená
44,1%
18,8%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
17,6%
12,5%
Jemný
11,8%
6,2%
Vyvážený
11,8%
37,5%
Výrazný
20,6%
6,2%
Prohlášení
38,2%
37,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
5,9%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
23,5%
18,8%
Vyvážená harmonie
11,8%
31,2%
Silná barevná jednotnost
29,4%
43,8%
Jednotná paleta
29,4%
6,2%
Která plátna Erwin Wurm přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Erwin Wurm: The Body As The…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Erwin Wurm: The Body As The…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Erwin Wurm: The Body As The…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Erwin Wurm: The Body As The…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Erwin Wurm: The Body As The…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Erwin Wurm: The Body As The…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Erwin Wurm: The Body As The…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Erwin Wurm: The Body As The…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Erwin Wurm: The Body As The…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Erwin Wurm: The Body As The…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
V jakých jazycích je Erwin Wurm čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
maďarsky
100
100,0%
Kolik návštěv má Erwin Wurm denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
Otázky k Erwin Wurm
Která plátna umělce Erwin Wurm jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Erwin Wurm: The Body As The House se 500 návštěvami (31% z celkového počtu zobrazení umělce Erwin Wurm). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Erwin Wurm na TopImpressionists.com?
1 100 návštěv za dvanáct měsíců, 300 na stránce malíře a 800 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Erwin Wurm?
Reflektivní (Emoční náboj): 100% návštěv oproti 60% v katalogu.