Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eugène Carrière na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Eugène Carrière v číslech
Louis Henri Devillez dans son atelier je plátno umělce Eugène Carrière, které čtenáři otevírají nejčastěji: 300 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 7% všech zobrazení. Poté Head of a Woman a Nelly Carrière. Celkem z 5 800 návštěv: 1 800 na stránce malíře, 4 000 u obrazů. Světlo stoupá: o 225% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 4 000 návštěv. Zařízení čtenářů: počítače (83%), telefony (14%) a tablety (3%). Preference ukazuje: Klidná atmosféra (Atmosféra) tvoří 100% návštěv pro 17% katalogu.
Eugène Carrière: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Eugène Carrière.
Jak se mění čtenost u Eugène Carrière měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
0
Čec 2026
700
3 300
Srp 2026
0
400
Zář 2026
1 000
300
Jak se v průběhu roku s obrazy Eugène Carrière obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Eugène Carrière?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
16,7%
100,0%
Elegance
33,3%
0,0%
Eterický
33,3%
0,0%
Pokojný
16,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
48,0%
51,1%
Měkké stínění
32,0%
28,9%
Střední jas
18,0%
17,8%
Jasná rovnováha
2,0%
2,2%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
33,3%
Jemné odstíny
42,0%
33,3%
Vyvážená jemnost
26,0%
20,0%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
11,1%
Sytá barva
0,0%
2,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
65,9%
67,5%
Tmavé tóny
20,4%
20,0%
Monochromní
11,4%
10,0%
Neutrální tóny
2,3%
2,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
46,0%
42,2%
Vyvážená
48,0%
42,2%
Živobylé
6,0%
15,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
56,0%
40,0%
Jemný
12,0%
33,3%
Vyvážený
6,0%
13,3%
Výrazný
14,0%
11,1%
Prohlášení
12,0%
2,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
6,7%
Jemně promíchaná paleta
2,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
20,0%
11,1%
Jednotná paleta
74,0%
82,2%
Jak se měnila obliba pláten Eugène Carrière v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Portrait of Pablo Casals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The First Communion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Child at Table
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady with a D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Meditation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Pianist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Maternity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lise au piano
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Eugène Carrière?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 800
82,8%
telefony
800
13,8%
tablety
200
3,4%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Eugène Carrière?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
rusky
500
71,4%
anglicky
100
14,3%
polsky
100
14,3%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Eugène Carrière a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
200
po 28 Zář
200
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
300
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
100
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
Eugène Carrière: krátké odpovědi
Které plátno od Eugène Carrière má nejvyšší počet zhlédnutí?
Louis Henri Devillez dans son atelier: 300 návštěv, což představuje 7% všech zobrazení umělce Eugène Carrière. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Eugène Carrière?
5 800 za dvanáct měsíců (1 800 na stránce malíře, 4 000 u obrazů).
Otevírají čtenáři Eugène Carrière v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (83%), telefony (14%) a tablety (3%); vede počítače s podílem 83%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Eugène Carrière?
Ano, Klidná atmosféra (Atmosféra): 100% návštěv pro 17% katalogu.