Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eustache Le Sueur na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Eustache Le Sueur a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Eustache Le Sueur na TopImpressionists.com plátno MESSE DE SAINT MARTIN: 500 návštěv, což představuje 14% všech zobrazení tohoto malíře. Následují LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX a Saint Paul preaching at Ephesus. Eustache Le Sueur celkem zaznamenal 4 800 návštěv: 1 500 na stránce malíře a 3 300 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 600 návštěvami. Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (94%) a telefony (6%). Čtenáře přitahuje Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): tvoří 71% návštěv, a to při zastoupení 36% katalogu malíře.
10 pláten umělce Eustache Le Sueur, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Eustache Le Sueur, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Eustache Le Sueur?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
0
Čec 2026
1 200
2 400
Srp 2026
100
400
Zář 2026
0
500
Jak často se otevírají plátna umělce Eustache Le Sueur?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Eustache Le Sueur?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
80,0%
70,0%
Klasické
10,0%
30,0%
Elegance
10,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
40,0%
65,0%
Dramatický
50,0%
10,0%
Závažný a tklivý
0,0%
15,0%
Klidná
10,0%
5,0%
Radostný
0,0%
5,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
28,0%
14,3%
Měkké stínění
38,0%
54,3%
Střední jas
30,0%
28,6%
Jasná rovnováha
4,0%
2,9%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
14,0%
8,6%
Jemné odstíny
46,0%
28,6%
Vyvážená jemnost
28,0%
31,4%
Jasná barevná přítomnost
10,0%
31,4%
Sytá barva
2,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
80,0%
70,6%
Tmavé tóny
13,3%
26,5%
Neutrální tóny
6,7%
2,9%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
36,0%
14,3%
Vyvážená
52,0%
54,3%
Živobylé
12,0%
31,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
5,7%
Jemný
16,0%
14,3%
Vyvážený
6,0%
14,3%
Výrazný
34,0%
20,0%
Prohlášení
32,0%
45,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
5,7%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
2,9%
Vyvážená harmonie
10,0%
5,7%
Silná barevná jednotnost
36,0%
71,4%
Jednotná paleta
32,0%
14,3%
Která plátna Eustache Le Sueur přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DESCENTE DE CROIX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Eustache Le Sueur?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 500
93,8%
telefony
300
6,2%
V jakých jazycích je Eustache Le Sueur čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
japonsky
300
100,0%
Kolik návštěv má Eustache Le Sueur denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
500
st 7 Říj
100
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
Otázky k Eustache Le Sueur
Která plátna umělce Eustache Le Sueur jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je MESSE DE SAINT MARTIN se 500 návštěvami (14% z celkového počtu zobrazení umělce Eustache Le Sueur). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Eustache Le Sueur na TopImpressionists.com?
4 800 návštěv za dvanáct měsíců, 1 500 na stránce malíře a 3 300 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Eustache Le Sueur?
Čtenáři sledují Eustache Le Sueur na počítače (94%) a telefony (6%); počítače tvoří 94% návštěv.
Jaké plátna preferují čtenáři u Eustache Le Sueur?
Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 71% návštěv oproti 36% v katalogu.