Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Evan Walters na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Evan Walters: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Self Portrait with Candle: 300 prohlédnutí za rok, což představuje 4% z celkového počtu zpráv o Evan Walters. Následuje jich Red Rambler Rose a Portrait of a Young Man. Stránka malíře: 800 návštěv. Plátna: 6 600. Celkem: 7 400. Čtenost klesá: o 33% méně návštěv od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 6 200 návštěv. Čtenáři prohlížejí na počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%). Volí Klasické (Atmosféra) častěji, než napovídá katalog: 29% návštěv, 0% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Evan Walters
10 pláten umělce Evan Walters, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Evan Walters?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
700
5 500
Srp 2026
100
500
Zář 2026
0
300
Říj 2026
0
200
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Evan Walters?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Evan Walters ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
40,0%
42,9%
Klasické
0,0%
28,6%
Nostalgický
40,0%
14,3%
Hravý
0,0%
14,3%
Zemité tóny
20,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
40,0%
50,0%
Melancholický
40,0%
14,3%
Hravý
0,0%
14,3%
Napětí
20,0%
7,1%
Nadějný
0,0%
7,1%
Duchovní
0,0%
7,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
30,0%
19,1%
Měkké stínění
40,0%
30,9%
Střední jas
26,0%
39,7%
Jasná rovnováha
4,0%
10,3%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
32,4%
Jemné odstíny
28,0%
32,4%
Vyvážená jemnost
34,0%
30,9%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
4,4%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
81,2%
72,7%
Neutrální tóny
9,4%
18,2%
Tmavé tóny
9,4%
6,8%
Pastelové barvy
0,0%
2,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
44,0%
30,9%
Vyvážená
48,0%
57,4%
Živobylé
8,0%
11,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
5,9%
Jemný
22,0%
19,1%
Vyvážený
14,0%
13,2%
Výrazný
22,0%
25,0%
Prohlášení
36,0%
36,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
36,0%
44,1%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
19,1%
Vyvážená harmonie
24,0%
13,2%
Silná barevná jednotnost
20,0%
20,6%
Jednotná paleta
4,0%
2,9%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Evan Walters měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Cockle Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Old Lady Reading
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Study for 'The Annunciation'
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Merry Go Round
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Village Lane, Mumbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Doctor Edith Anne Evans, né…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Artist's Mother Peeling…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dr G. Arbor Stephens (1870–…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Young Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy with Feather
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři Evan Walters?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
6 800
91,9%
telefony
500
6,8%
tablety
100
1,4%
V jakých jazycích se čte dílo Evan Walters?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Evan Walters a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
200
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
100
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy čtenářů ohledně Evan Walters
Která plátna Evan Walters se otevírají nejčastěji?
První dílo Self Portrait with Candle: 300 návštěv, což představuje 4% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Evan Walters na TopImpressionists.com?
7 400 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce malíře, 6 600 u pláten.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Evan Walters?
Používají počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%); počítače tvoří 92% návštěv.
Která plátna Evan Walters odpovídají vkusu čtenářů?
Plátna odpovídající parametrům Klasické (Atmosféra) generují 29% návštěv pro 0% katalogu.