Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Fernando Fader na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Fernando Fader: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Manilla Shawls: 100 prohlédnutí za rok, což představuje 100% z celkového počtu zpráv o Fernando Fader. Stránka malíře: 500 návštěv. Plátna: 100. Celkem: 600. Čtenost roste: o 300% více návštěv od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Říj 2026, 400 návštěv. Volí Nostalgický (Atmosféra) častěji, než napovídá katalog: 100% návštěv, 20% pláten.
1 nejvíce prohlížených pláten umělce Fernando Fader
1 pláten umělce Fernando Fader, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Fernando Fader?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
0
Srp 2026
0
0
Zář 2026
100
0
Říj 2026
300
100
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Fernando Fader?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Fernando Fader ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
20,0%
100,0%
Pokojný
40,0%
0,0%
Dramatický
20,0%
0,0%
Zemité tóny
20,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
23,1%
0,0%
Měkké stínění
38,5%
100,0%
Střední jas
23,1%
0,0%
Jasná rovnováha
15,4%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
46,2%
0,0%
Jemné odstíny
38,5%
100,0%
Vyvážená jemnost
15,4%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
60,0%
100,0%
Neutrální tóny
30,0%
0,0%
Tmavé tóny
10,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
30,8%
0,0%
Vyvážená
69,2%
100,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
15,4%
0,0%
Jemný
23,1%
0,0%
Vyvážený
23,1%
100,0%
Výrazný
30,8%
0,0%
Prohlášení
7,7%
0,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
30,8%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
7,7%
0,0%
Vyvážená harmonie
15,4%
0,0%
Silná barevná jednotnost
38,5%
100,0%
Jednotná paleta
7,7%
0,0%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Fernando Fader měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
La comida de los cerdos
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Al solcito
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La mazamorra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Horses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Estudio de mujer ó Retorno…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Herd of horses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manilla Shawls
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Fin de invierno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
El corral de las cabras
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se čte dílo Fernando Fader?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
200
66,7%
česky
100
33,3%
Kolik denních návštěv má Fernando Fader a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
100
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
100
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy čtenářů ohledně Fernando Fader
Která plátna Fernando Fader se otevírají nejčastěji?
První dílo Manilla Shawls: 100 návštěv, což představuje 100% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 1 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Fernando Fader na TopImpressionists.com?
600 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce malíře, 100 u pláten.
Která plátna Fernando Fader odpovídají vkusu čtenářů?