Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Floris Arntzenius Čtenáři a plátna

      1864 – 1925

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Floris Arntzenius na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Floris Arntzenius: co nám říká rok návštěv

      Nejpouštěvanějším plátnem je floris market sun: 300 prohlédnutí za rok, což představuje 11% z celkového počtu zpráv o Floris Arntzenius. Následuje jich The Daughter Of Breitenstein a Scala. Stránka malíře: 500 návštěv. Plátna: 2 600. Celkem: 3 100. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 2 100 návštěv. Čtenáři prohlížejí na počítače (90%) a telefony (10%). Volí Jemné odstíny (Nasycení barev) častěji, než napovídá katalog: 70% návštěv, 52% pláten.

      10 nejvíce prohlížených pláten umělce Floris Arntzenius

      10 pláten umělce Floris Arntzenius, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.

      1. floris market sun 1 floris market sun 300 návštěv · 11,1%
      2. The Daughter Of Breitenstein 2 The Daughter Of Breitenstein 200 návštěv · 7,4%
      3. Scala 3 Scala 200 návštěv · 7,4%
      4. The Fair 4 The Fair 200 návštěv · 7,4%
      5. Playing 5 Playing 200 návštěv · 7,4%
      6. Prinsevinkenpark 6 Prinsevinkenpark 200 návštěv · 7,4%
      7. Repair Works 7 Repair Works 200 návštěv · 7,4%
      8. Floris Spiegelstraat in Amsterdam Sun 8 Floris Spiegelstraat in Amsterdam Sun 100 návštěv · 3,7%
      9. Mauritshuis In Den Haag 9 Mauritshuis In Den Haag 100 návštěv · 3,7%
      10. Floris East indian cherry in pot Sun 10 Floris East indian cherry in pot Sun 100 návštěv · 3,7%

      Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Floris Arntzenius?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Čísla v tabulce
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 20260200
      Čec 20262001 900
      Srp 2026100300
      Zář 2026100100
      Říj 2026100100

      Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Floris Arntzenius?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Floris Arntzenius měsíc po měsíci?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Čísla v tabulce
      DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
      Landscape000000000000
      Landscape000000000000
      The Scheveningen Beach000000000000
      Seascape near Scheveningen000000000000
      Liesje is Painting000000000000
      Portrait of Gerard Wildeboe…000000000000
      Portrait of Frederik Pijper…000000000000
      Huurrijtuigen- Carriages In…000000000000
      floris horse and carriage s…000000000000
      floris exposition in pulchr…000000000000

      Jaká zařízení používají čtenáři Floris Arntzenius?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Čísla v tabulce
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače2 80090,3%
      telefony3009,7%

      V jakých jazycích se čte dílo Floris Arntzenius?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Čísla v tabulce
      JazykNávštěvySdílet
      německy10050,0%
      švédsky10050,0%

      Kolik denních návštěv má Floris Arntzenius a co dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Čísla v tabulce
      DenNávštěvy
      ne 18 Říj0
      po 19 Říj0
      út 20 Říj0
      st 21 Říj0
      čt 22 Říj0
      pá 23 Říj0
      so 24 Říj0
      ne 25 Říj0
      po 26 Říj0
      út 27 Říj0
      st 28 Říj100
      čt 29 Říj0
      pá 30 Říj0
      so 31 Říj0
      ne 1 Lis0
      po 2 Lis0
      út 3 Lis0
      st 4 Lis0
      čt 5 Lis0
      pá 6 Lis100
      so 7 Lis0
      ne 8 Lis (předpověď)0
      po 9 Lis (předpověď)0
      út 10 Lis (předpověď)0
      st 11 Lis (předpověď)100
      čt 12 Lis (předpověď)0
      pá 13 Lis (předpověď)100
      so 14 Lis (předpověď)0
      ne 15 Lis (předpověď)0
      po 16 Lis (předpověď)0
      út 17 Lis (předpověď)0
      st 18 Lis (předpověď)100
      čt 19 Lis (předpověď)0
      pá 20 Lis (předpověď)100
      so 21 Lis (předpověď)0
      ne 22 Lis (předpověď)0
      po 23 Lis (předpověď)0
      út 24 Lis (předpověď)0
      st 25 Lis (předpověď)100
      čt 26 Lis (předpověď)0
      pá 27 Lis (předpověď)100
      so 28 Lis (předpověď)0

      Časté dotazy čtenářů ohledně Floris Arntzenius

      Která plátna Floris Arntzenius se otevírají nejčastěji?

      První dílo floris market sun: 300 návštěv, což představuje 11% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.

      Jak velkou čtenářskou základnu má Floris Arntzenius na TopImpressionists.com?

      3 100 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce malíře, 2 600 u pláten.

      Jaká zařízení používají čtenáři autora Floris Arntzenius?

      Používají počítače (90%) a telefony (10%); počítače tvoří 90% návštěv.

      Která plátna Floris Arntzenius odpovídají vkusu čtenářů?

      Plátna odpovídající parametrům Jemné odstíny (Nasycení barev) generují 70% návštěv pro 52% katalogu.