Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Francesco Morone na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Francesco Morone a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Francesco Morone na TopImpressionists.com plátno Virgin and Child: 200 návštěv, což představuje 67% všech zobrazení tohoto malíře. Následují A cavalry skirmish. Francesco Morone celkem zaznamenal 700 návštěv: 400 na stránce malíře a 300 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Čtenáře přitahuje Pokojný (Atmosféra): tvoří 100% návštěv, a to při zastoupení 38% katalogu malíře.
2 pláten umělce Francesco Morone, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 2 pláten umělce Francesco Morone, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Francesco Morone?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
200
300
Srp 2026
100
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
0
Jak často se otevírají plátna umělce Francesco Morone?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Francesco Morone?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
37,5%
100,0%
Dramatický
37,5%
0,0%
Klasické
12,5%
0,0%
Eterický
12,5%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
75,0%
100,0%
Romantický
12,5%
0,0%
Závažný a tklivý
12,5%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
9,1%
66,7%
Měkké stínění
54,5%
33,3%
Střední jas
27,3%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
9,1%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
0,0%
0,0%
Jemné odstíny
36,4%
33,3%
Vyvážená jemnost
45,5%
66,7%
Jasná barevná přítomnost
18,2%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
81,8%
100,0%
Tmavé tóny
9,1%
0,0%
Pastelové barvy
9,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
9,1%
0,0%
Vyvážená
72,7%
100,0%
Živobylé
18,2%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
18,2%
66,7%
Vyvážený
27,3%
0,0%
Výrazný
36,4%
33,3%
Prohlášení
18,2%
0,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,2%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
9,1%
66,7%
Vyvážená harmonie
9,1%
0,0%
Silná barevná jednotnost
63,6%
33,3%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Která plátna Francesco Morone přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Saint Paul
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mary with the Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Polyptic with Saints -\n\nS…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fragments of a painted poly…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child Enthroned…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna Moscardo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Altarpiece of the Holy Trin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cavalry Skirmish
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Francesco Morone čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Kolik návštěv má Francesco Morone denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
100
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Otázky k Francesco Morone
Která plátna umělce Francesco Morone jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Virgin and Child se 200 návštěvami (67% z celkového počtu zobrazení umělce Francesco Morone). Výše uvedené pořadí obsahuje 2 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Francesco Morone na TopImpressionists.com?
700 návštěv za dvanáct měsíců, 400 na stránce malíře a 300 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Francesco Morone?
Pokojný (Atmosféra): 100% návštěv oproti 38% v katalogu.