Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce François Spiering na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
François Spiering a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem François Spiering na TopImpressionists.com plátno Kefalos a Prokris: 500 návštěv, což představuje 33% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Urgande Handing over the Lance to Amadis a Jupiter and Callisto. François Spiering celkem zaznamenal 1 400 návštěv: 400 na stránce malíře a 1 000 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Čtenáře přitahuje Vášnivý (Emoční náboj): tvoří 38% návštěv, a to při zastoupení 11% katalogu malíře.
7 pláten umělce François Spiering, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 7 pláten umělce François Spiering, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku François Spiering?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
0
Čec 2026
100
800
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
200
200
Jak často se otevírají plátna umělce François Spiering?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce François Spiering?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
66,7%
53,8%
Vášnivý
11,1%
38,5%
Výrazný
11,1%
7,7%
Melancholický
11,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
7,7%
6,7%
Měkké stínění
53,8%
40,0%
Střední jas
38,5%
53,3%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
7,7%
6,7%
Jemné odstíny
38,5%
40,0%
Vyvážená jemnost
46,2%
46,7%
Jasná barevná přítomnost
7,7%
6,7%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
76,9%
66,7%
Neutrální tóny
15,4%
26,7%
Tmavé tóny
7,7%
6,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
15,4%
6,7%
Vyvážená
76,9%
86,7%
Živobylé
7,7%
6,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
7,7%
0,0%
Vyvážený
15,4%
6,7%
Výrazný
46,2%
60,0%
Prohlášení
30,8%
33,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
7,7%
6,7%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
76,9%
86,7%
Jednotná paleta
15,4%
6,7%
Která plátna François Spiering přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Kefalos a Prokris
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Jupiter and Callisto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Urgande Handing over the La…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
Scenes from the Amadigi di…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Amadigi Rescuing Oriana (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Caparison
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Niobe's Pride
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cephalus and Procris (detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Meeting between David a…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Liberation of Oriane
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je François Spiering čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
200
100,0%
Kolik návštěv má François Spiering denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
100
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
300
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Otázky k François Spiering
Která plátna umělce François Spiering jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Kefalos a Prokris se 500 návštěvami (33% z celkového počtu zobrazení umělce François Spiering). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o François Spiering na TopImpressionists.com?
1 400 návštěv za dvanáct měsíců, 400 na stránce malíře a 1 000 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u François Spiering?
Vášnivý (Emoční náboj): 38% návštěv oproti 11% v katalogu.