Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Stella na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Frank Stella a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Frank Stella na TopImpressionists.com plátno The Fountain: 900 návštěv, což představuje 20% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Darabjerd III a Tahkt-I-Sulayman Variation II. Frank Stella celkem zaznamenal 6 000 návštěv: 3 300 na stránce malíře a 2 700 u jednotlivých pláten. Zánět roste: počet návštěv vzrostl o 191% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Zář 2026 s 3 200 návštěvami. Čtenáři přicházejí v anglicky (86%), česky (4%) a polsky (4%). Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (53%), telefony (42%) a tablety (5%). Čtenáře přitahuje Jemné odstíny (Nasycení barev): tvoří 34% návštěv, a to při zastoupení 17% katalogu malíře.
10 pláten umělce Frank Stella, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Frank Stella, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Frank Stella?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
200
1 500
Srp 2026
300
800
Zář 2026
2 800
400
Jak často se otevírají plátna umělce Frank Stella?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Frank Stella?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Minimalistický
66,7%
59,1%
Výrazné
11,1%
18,2%
Pokojný
11,1%
18,2%
Moderní minimalismus
11,1%
4,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
44,4%
45,5%
Energický
22,2%
22,7%
Reflektivní
22,2%
13,6%
Pokojný
11,1%
18,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
9,8%
13,6%
Měkké stínění
4,9%
0,0%
Střední jas
26,8%
34,1%
Jasná rovnováha
41,5%
36,4%
Luminózní
17,1%
15,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,2%
15,9%
Jemné odstíny
17,1%
34,1%
Vyvážená jemnost
17,1%
15,9%
Jasná barevná přítomnost
21,9%
18,2%
Sytá barva
9,8%
15,9%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
44,7%
33,3%
Zemité tóny
18,4%
25,6%
Pastelové barvy
10,5%
17,9%
Tmavé tóny
10,5%
12,8%
Monochromní
7,9%
2,6%
Výrazné
2,6%
5,1%
Metalické tóny
2,6%
2,6%
Přírodní motivy
2,6%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
29,3%
13,6%
Vyvážená
34,2%
50,0%
Živobylé
36,6%
36,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,2%
2,3%
Jemný
17,1%
29,5%
Vyvážený
2,4%
0,0%
Výrazný
12,2%
20,4%
Prohlášení
56,1%
47,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
53,7%
50,0%
Jemně promíchaná paleta
14,6%
29,5%
Vyvážená harmonie
9,8%
4,5%
Silná barevná jednotnost
12,2%
13,6%
Jednotná paleta
9,8%
2,3%
Která plátna Frank Stella přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II – Frank Stella
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sacramento Mall Proposal #4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Frank Stella?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 200
53,3%
telefony
2 500
41,7%
tablety
300
5,0%
V jakých jazycích je Frank Stella čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
4 300
86,0%
česky
200
4,0%
polsky
200
4,0%
italsky
100
2,0%
portugalsky
100
2,0%
rusky
100
2,0%
Kolik návštěv má Frank Stella denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
út 22 Zář
0
st 23 Zář
200
čt 24 Zář
700
pá 25 Zář
400
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
800
po 28 Zář
600
út 29 Zář
100
st 30 Zář
600
čt 1 Říj
400
pá 2 Říj
300
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
900
út 6 Říj
200
st 7 Říj
600
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
200
ne 11 Říj
100
po 12 Říj
0
út 13 Říj (předpověď)
0
st 14 Říj (předpověď)
100
čt 15 Říj (předpověď)
100
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
Otázky k Frank Stella
Která plátna umělce Frank Stella jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je The Fountain se 900 návštěvami (20% z celkového počtu zobrazení umělce Frank Stella). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Frank Stella na TopImpressionists.com?
6 000 návštěv za dvanáct měsíců, 3 300 na stránce malíře a 2 700 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Frank Stella?
Čtenáři sledují Frank Stella na počítače (53%), telefony (42%) a tablety (5%); počítače tvoří 53% návštěv.
V jakých jazycích sledují čtenáři umělce Frank Stella?
V anglicky (86%), česky (4%) a polsky (4%). Na prvním místě je anglicky s podílem 86%.
Jaké plátna preferují čtenáři u Frank Stella?
Jemné odstíny (Nasycení barev): 34% návštěv oproti 17% v katalogu.