Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frans van Mieris na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Frans van Mieris a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Frans van Mieris na TopImpressionists.com plátno Boy Blowing Bubbles: 300 návštěv, což představuje 11% všech zobrazení tohoto malíře. Následují The Lacemaker a Vrouw die een teorbe stemt, Frans van Mieris (I), 1665. Frans van Mieris celkem zaznamenal 3 800 návštěv: 1 200 na stránce malíře a 2 600 u jednotlivých pláten. Zájem klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 200 návštěvami. Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (97%) a telefony (3%). Čtenáře přitahuje Výrazný (Kontrast): tvoří 36% návštěv, a to při zastoupení 16% katalogu malíře.
10 pláten umělce Frans van Mieris, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Frans van Mieris, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Frans van Mieris?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
800
2 400
Srp 2026
300
100
Zář 2026
0
0
Jak často se otevírají plátna umělce Frans van Mieris?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Frans van Mieris?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
33,3%
29,4%
Klidná atmosféra
27,8%
29,4%
Pokojný
11,1%
17,6%
Dramatický
11,1%
11,8%
Nostalgický
5,6%
11,8%
Klasické
5,6%
0,0%
Romantický
5,6%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
38,9%
23,5%
Romantický
16,7%
17,6%
Klidná
11,1%
17,6%
Závažný a tklivý
11,1%
11,8%
Pokojný
5,6%
17,6%
Záhadný
5,6%
11,8%
Melancholický
5,6%
0,0%
Nostalgický
5,6%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
78,0%
75,0%
Měkké stínění
18,0%
25,0%
Střední jas
4,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
60,0%
57,1%
Jemné odstíny
30,0%
35,7%
Vyvážená jemnost
10,0%
7,1%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
84,0%
85,7%
Vyvážená
16,0%
14,3%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
17,9%
Jemný
20,0%
14,3%
Vyvážený
10,0%
7,1%
Výrazný
16,0%
35,7%
Prohlášení
38,0%
25,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
3,6%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
10,7%
Vyvážená harmonie
20,0%
10,7%
Silná barevná jednotnost
46,0%
64,3%
Jednotná paleta
12,0%
10,7%
Která plátna Frans van Mieris přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Young Woman in the Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Serenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A Meal of Oysters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Florentius Schu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrét mladého muže
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Brothel Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrét mladého muže
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman Writing a Letter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Frans van Mieris?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 700
97,4%
telefony
100
2,6%
V jakých jazycích je Frans van Mieris čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
100
100,0%
Kolik návštěv má Frans van Mieris denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
100
čt 8 Říj
100
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
100
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
100
čt 29 Říj (předpověď)
200
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
200
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
200
st 4 Lis (předpověď)
200
Otázky k Frans van Mieris
Která plátna umělce Frans van Mieris jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Boy Blowing Bubbles se 300 návštěvami (11% z celkového počtu zobrazení umělce Frans van Mieris). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Frans van Mieris na TopImpressionists.com?
3 800 návštěv za dvanáct měsíců, 1 200 na stránce malíře a 2 600 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Frans van Mieris?
Čtenáři sledují Frans van Mieris na počítače (97%) a telefony (3%); počítače tvoří 97% návštěv.
Jaké plátna preferují čtenáři u Frans van Mieris?
Výrazný (Kontrast): 36% návštěv oproti 16% v katalogu.