Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Georges de La Tour na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Georges de La Tour v číslech
Černokrasná věštitelka je plátno umělce Georges de La Tour, které čtenáři otevírají nejčastěji: 1 400 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 6% všech zobrazení. Poté Pokutující Máří Magdalena a Magdaléna v nočním světle. Celkem z 33 400 návštěv: 12 600 na stránce malíře, 20 800 u obrazů. Světlo stoupá: o 11% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 18 800 návštěv. Jazyky čtenářů: anglicky (28%), francouzsky (16%) a rusky (11%). Zařízení čtenářů: počítače (75%), telefony (21%) a tablety (4%). Preference ukazuje: Vyvážená (Intenzita barev) tvoří 33% návštěv pro 24% katalogu.
Georges de La Tour: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Georges de La Tour.
Jak se mění čtenost u Georges de La Tour měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
500
Čec 2026
5 000
13 800
Srp 2026
3 500
3 100
Zář 2026
3 900
3 400
Jak se v průběhu roku s obrazy Georges de La Tour obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Georges de La Tour?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
91,5%
84,1%
Mystický
2,1%
9,8%
Klidná atmosféra
4,3%
3,7%
Romantický
0,0%
2,0%
Elegance
2,1%
0,0%
Pokojný
0,0%
0,4%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
27,7%
30,6%
Záhadný
19,1%
22,9%
Duchovní
17,0%
19,2%
Reflektivní
10,6%
11,0%
Závažný a tklivý
6,4%
7,3%
Napětí
4,3%
4,9%
Dramatický
12,8%
2,5%
Pokojný
0,0%
1,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
90,0%
88,2%
Měkké stínění
10,0%
11,8%
Střední jas
0,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
39,4%
Jemné odstíny
46,0%
43,3%
Vyvážená jemnost
14,0%
17,3%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
92,3%
86,0%
Tmavé tóny
5,1%
7,6%
Monochromní
2,6%
6,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
76,0%
66,9%
Vyvážená
24,0%
33,1%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
24,0%
29,9%
Jemný
38,0%
29,9%
Vyvážený
14,0%
14,2%
Výrazný
18,0%
18,5%
Prohlášení
6,0%
7,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
3,1%
Jemně promíchaná paleta
20,0%
13,4%
Vyvážená harmonie
8,0%
8,3%
Silná barevná jednotnost
50,0%
48,8%
Jednotná paleta
18,0%
26,4%
Jak se měnila obliba pláten Georges de La Tour v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Černokrasná věštitelka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
100
Snění svatého Josefa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Květinářka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
100
Adorace pastýřů
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Podvodník s karetem diamontů
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
Svatý Sebastián ošetřovaný…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Magdaléna v nočním světle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
400
Pokutující Máří Magdalena
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
300
Slzy svatého Petra, rovněž…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Magdaléna s kouřícím plamen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Georges de La Tour?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
24 900
74,6%
telefony
7 100
21,3%
tablety
1 400
4,2%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Georges de La Tour?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 700
27,9%
francouzsky
1 000
16,4%
rusky
700
11,5%
italsky
600
9,8%
arabsky
500
8,2%
německy
300
4,9%
bulharsky
200
3,3%
řecky
200
3,3%
španělsky
200
3,3%
portugalsky
200
3,3%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Georges de La Tour a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 21 Zář
300
út 22 Zář
600
st 23 Zář
200
čt 24 Zář
400
pá 25 Zář
400
so 26 Zář
300
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
1 200
út 29 Zář
400
st 30 Zář
900
čt 1 Říj
900
pá 2 Říj
1 100
so 3 Říj
600
ne 4 Říj
800
po 5 Říj
500
út 6 Říj
1 700
st 7 Říj
1 000
čt 8 Říj
600
pá 9 Říj
200
so 10 Říj
200
ne 11 Říj
800
po 12 Říj (předpověď)
900
út 13 Říj (předpověď)
1 200
st 14 Říj (předpověď)
1 000
čt 15 Říj (předpověď)
900
pá 16 Říj (předpověď)
800
so 17 Říj (předpověď)
500
ne 18 Říj (předpověď)
900
po 19 Říj (předpověď)
1 000
út 20 Říj (předpověď)
1 400
st 21 Říj (předpověď)
1 100
čt 22 Říj (předpověď)
1 000
pá 23 Říj (předpověď)
900
so 24 Říj (předpověď)
600
ne 25 Říj (předpověď)
1 000
po 26 Říj (předpověď)
1 200
út 27 Říj (předpověď)
1 600
st 28 Říj (předpověď)
1 200
čt 29 Říj (předpověď)
1 100
pá 30 Říj (předpověď)
1 000
so 31 Říj (předpověď)
600
ne 1 Lis (předpověď)
1 100
Georges de La Tour: krátké odpovědi
Které plátno od Georges de La Tour má nejvyšší počet zhlédnutí?
Černokrasná věštitelka: 1 400 návštěv, což představuje 6% všech zobrazení umělce Georges de La Tour. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Georges de La Tour?
33 400 za dvanáct měsíců (12 600 na stránce malíře, 20 800 u obrazů).
Otevírají čtenáři Georges de La Tour v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (75%), telefony (21%) a tablety (4%); vede počítače s podílem 75%.
Je Georges de La Tour dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (28%), francouzsky (16%) a rusky (11%). Na prvním místě je anglicky s podílem 28%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Georges de La Tour?
Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 33% návštěv pro 24% katalogu.