Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Giulio Cesare Procaccini na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Giulio Cesare Procaccini: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Matyrdom of St Rufina and St Seconda (detail): 400 prohlédnutí za rok, což představuje 40% z celkového počtu zpráv o Giulio Cesare Procaccini. Následuje jich The Mystic Marriage of St Catherine a The Virgin and Child with the Infant St John the Baptist and Attendant Angels. Stránka malíře: 900 návštěv. Plátna: 800. Celkem: 1 700. Čtenost roste: o 150% více návštěv od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 900 návštěv. Volí Jemné odstíny (Nasycení barev) častěji, než napovídá katalog: 70% návštěv, 33% pláten.
5 nejvíce prohlížených pláten umělce Giulio Cesare Procaccini
5 pláten umělce Giulio Cesare Procaccini, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Giulio Cesare Procaccini?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
0
Čec 2026
300
600
Srp 2026
0
0
Zář 2026
100
100
Říj 2026
400
100
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Giulio Cesare Procaccini?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Giulio Cesare Procaccini ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
81,8%
60,0%
Mystický
6,1%
20,0%
Eterický
3,0%
20,0%
Elegance
6,1%
0,0%
Romantický
3,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
27,3%
50,0%
Duchovní
27,3%
40,0%
Romantický
30,3%
10,0%
Závažný a tklivý
9,1%
0,0%
Melancholický
6,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
67,4%
60,0%
Měkké stínění
27,9%
40,0%
Střední jas
4,7%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
48,8%
30,0%
Jemné odstíny
32,6%
70,0%
Vyvážená jemnost
16,3%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
2,3%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
91,4%
100,0%
Monochromní
5,7%
0,0%
Tmavé tóny
2,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
65,1%
50,0%
Vyvážená
32,6%
50,0%
Živobylé
2,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
18,6%
0,0%
Jemný
16,3%
0,0%
Vyvážený
14,0%
20,0%
Výrazný
25,6%
40,0%
Prohlášení
25,6%
40,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,7%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
11,6%
0,0%
Vyvážená harmonie
16,3%
40,0%
Silná barevná jednotnost
48,8%
60,0%
Jednotná paleta
18,6%
0,0%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Giulio Cesare Procaccini měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Samson and the Philistines
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Raising of the Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Holy Family. The Rest o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Coronation of the Virgin wi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lowering of the Cross w…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mary with the Christ Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child with Angels
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se čte dílo Giulio Cesare Procaccini?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
300
60,0%
anglicky
100
20,0%
rusky
100
20,0%
Kolik denních návštěv má Giulio Cesare Procaccini a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.