Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gustav Wentzel na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Gustav Wentzel: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je A Carpenter's Workshop: 300 prohlédnutí za rok, což představuje 30% z celkového počtu zpráv o Gustav Wentzel. Následuje jich Farm in Asker, winter a Norwegian Nattoget Night train. Stránka malíře: 500 návštěv. Plátna: 900. Celkem: 1 400. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 1 200 návštěv. Volí Nostalgický (Atmosféra) častěji, než napovídá katalog: 100% návštěv, 27% pláten.
5 nejvíce prohlížených pláten umělce Gustav Wentzel
5 pláten umělce Gustav Wentzel, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Gustav Wentzel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
500
700
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
100
Říj 2026
0
100
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Gustav Wentzel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Gustav Wentzel ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
46,7%
0,0%
Nostalgický
26,7%
100,0%
Dramatický
20,0%
0,0%
Klasické
6,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
33,3%
100,0%
Závažný a tklivý
40,0%
0,0%
Pohodlné a uklidňující
13,3%
0,0%
Klidná
6,7%
0,0%
Melancholický
6,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
32,4%
30,0%
Měkké stínění
21,6%
0,0%
Střední jas
24,3%
30,0%
Jasná rovnováha
18,9%
10,0%
Luminózní
2,7%
30,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
59,5%
80,0%
Jemné odstíny
29,7%
20,0%
Vyvážená jemnost
2,7%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
8,1%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
38,5%
66,7%
Zemité tóny
46,2%
33,3%
Tmavé tóny
7,7%
0,0%
Monochromní
3,9%
0,0%
Přírodní motivy
3,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
64,9%
90,0%
Vyvážená
24,3%
10,0%
Živobylé
10,8%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
13,5%
0,0%
Jemný
16,2%
30,0%
Vyvážený
5,4%
0,0%
Výrazný
24,3%
10,0%
Prohlášení
40,5%
60,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
29,7%
20,0%
Jemně promíchaná paleta
18,9%
0,0%
Vyvážená harmonie
16,2%
10,0%
Silná barevná jednotnost
27,0%
70,0%
Jednotná paleta
8,1%
0,0%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Gustav Wentzel měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
A Carpenter's Workshop
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Burial of a sailor in the c…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Breakfast II. The Artist's…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the Boat House
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the Painter Har…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the Painter Tho…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior in Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Breakfast I. The Artist's M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The retired Farmers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Confirmation Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se čte dílo Gustav Wentzel?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Gustav Wentzel a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
100
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
300
st 4 Lis
100
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
100
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
300
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
400
st 18 Lis (předpověď)
100
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
400
st 25 Lis (předpověď)
100
Časté dotazy čtenářů ohledně Gustav Wentzel
Která plátna Gustav Wentzel se otevírají nejčastěji?
První dílo A Carpenter's Workshop: 300 návštěv, což představuje 30% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 5 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Gustav Wentzel na TopImpressionists.com?
1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce malíře, 900 u pláten.
Která plátna Gustav Wentzel odpovídají vkusu čtenářů?