Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hans Von Aachen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Hans Von Aachen: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Portrait of Francesco I de'Medici: 600 prohlédnutí za rok, což představuje 8% z celkového počtu zpráv o Hans Von Aachen. Následuje jich The Rape of Lucretia a Pan and Selene. Stránka malíře: 800 návštěv. Plátna: 6 400. Celkem: 7 200. Čtenost roste: o 25% více návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 5 300 návštěv. Čtenáři prohlížejí na počítače (89%), telefony (10%) a tablety (1%). Volí Elegance (Atmosféra) častěji, než napovídá katalog: 33% návštěv, 7% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Hans Von Aachen
10 pláten umělce Hans Von Aachen, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Hans Von Aachen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
400
4 900
Srp 2026
0
800
Zář 2026
400
600
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Hans Von Aachen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Hans Von Aachen ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
71,4%
40,7%
Elegance
7,1%
33,3%
Romantický
7,1%
18,5%
Klidná atmosféra
7,1%
7,4%
Eterický
7,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
14,3%
29,6%
Melancholický
14,3%
22,2%
Nostalgický
7,1%
11,1%
Výrazný
7,1%
11,1%
Dramatický
14,3%
3,7%
Záhadný
14,3%
3,7%
Romantický
0,0%
11,1%
Duchovní
21,4%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
50,0%
62,5%
Měkké stínění
24,0%
13,9%
Střední jas
10,0%
8,3%
Jasná rovnováha
10,0%
11,1%
Luminózní
6,0%
4,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
38,0%
31,9%
Jemné odstíny
54,0%
63,9%
Vyvážená jemnost
6,0%
4,2%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
71,9%
73,9%
Neutrální tóny
18,8%
17,4%
Monochromní
6,2%
8,7%
Tmavé tóny
3,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
56,0%
63,9%
Vyvážená
42,0%
36,1%
Živobylé
2,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
20,0%
38,9%
Jemný
36,0%
22,2%
Vyvážený
6,0%
6,9%
Výrazný
10,0%
6,9%
Prohlášení
28,0%
25,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
4,2%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
19,4%
Vyvážená harmonie
12,0%
25,0%
Silná barevná jednotnost
36,0%
23,6%
Jednotná paleta
36,0%
27,8%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Hans Von Aachen měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Portrait of Emperor Rudolf…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Francesco I de'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Bacchus, Ceres and Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Joking Couple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Emperor Rudolf II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Raising of the Widow's…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Procuress with a Couple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Rape of Lucretia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
The Amazement of the Gods (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Allegory of Peace, Art, and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Jaká zařízení používají čtenáři Hans Von Aachen?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
6 400
88,9%
telefony
700
9,7%
tablety
100
1,4%
V jakých jazycích se čte dílo Hans Von Aachen?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
200
50,0%
anglicky
200
50,0%
Kolik denních návštěv má Hans Von Aachen a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
200
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
100
út 6 Říj
0
st 7 Říj
300
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy čtenářů ohledně Hans Von Aachen
Která plátna Hans Von Aachen se otevírají nejčastěji?
První dílo Portrait of Francesco I de'Medici: 600 návštěv, což představuje 8% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Hans Von Aachen na TopImpressionists.com?
7 200 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce malíře, 6 400 u pláten.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Hans Von Aachen?
Používají počítače (89%), telefony (10%) a tablety (1%); počítače tvoří 89% návštěv.
Která plátna Hans Von Aachen odpovídají vkusu čtenářů?