Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Helen Frankenthaler na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Helen Frankenthaler a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Helen Frankenthaler na TopImpressionists.com plátno Mountains and Sea: 1 300 návštěv, což představuje 18% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Tutti-Fruitti a Untitled. Helen Frankenthaler celkem zaznamenal 7 400 návštěv: 1 900 na stránce malíře a 5 500 u jednotlivých pláten. Zájem klesl o 65% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 400 návštěvami. Čtenáři si prohlížejí obsah na telefony (50%), počítače (42%) a tablety (8%). Čtenáře přitahuje Melancholický (Emoční náboj): tvoří 41% návštěv, a to při zastoupení 10% katalogu malíře.
10 pláten umělce Helen Frankenthaler, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Helen Frankenthaler, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Helen Frankenthaler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
300
Čec 2026
700
2 700
Srp 2026
400
2 200
Zář 2026
600
300
Jak často se otevírají plátna umělce Helen Frankenthaler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Helen Frankenthaler?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
50,0%
50,0%
Výrazné
30,0%
23,5%
Klidná atmosféra
10,0%
17,6%
Zemité tóny
0,0%
5,9%
Dramatický
0,0%
2,9%
Moderní minimalismus
10,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
10,0%
41,2%
Klidná
30,0%
29,4%
Radostný
10,0%
20,6%
Reflektivní
20,0%
5,9%
Energický
20,0%
2,9%
Záhadný
10,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
2,8%
Měkké stínění
10,0%
8,5%
Střední jas
24,0%
11,3%
Jasná rovnováha
30,0%
53,5%
Luminózní
30,0%
23,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
18,0%
2,8%
Jemné odstíny
24,0%
35,2%
Vyvážená jemnost
20,0%
9,9%
Jasná barevná přítomnost
28,0%
35,2%
Sytá barva
10,0%
16,9%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
35,6%
38,7%
Zemité tóny
15,6%
25,8%
Tmavé tóny
20,0%
9,7%
Pastelové barvy
13,3%
12,9%
Teplé tóny
0,0%
8,1%
Monochromní
4,4%
3,2%
Výrazné
4,4%
1,6%
Přírodní motivy
4,4%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
18,0%
5,6%
Vyvážená
40,0%
47,9%
Živobylé
42,0%
46,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
42,0%
43,7%
Jemný
26,0%
25,4%
Vyvážený
6,0%
2,8%
Výrazný
10,0%
12,7%
Prohlášení
16,0%
15,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
33,8%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
16,9%
Vyvážená harmonie
6,0%
8,5%
Silná barevná jednotnost
30,0%
32,4%
Jednotná paleta
32,0%
8,5%
Která plátna Helen Frankenthaler přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Altitudes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Interior Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mountains and Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
700
0
All About Blue
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mauve District
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Helen Frankenthaler, at work
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cameo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tout-à-coup (All-at-once),
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Helen Frankenthaler at La P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Helen Frankenthaler?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
telefony
3 700
50,0%
počítače
3 100
41,9%
tablety
600
8,1%
V jakých jazycích je Helen Frankenthaler čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
200
22,2%
nizozemsky
200
22,2%
Chinese
200
22,2%
anglicky
100
11,1%
portugalsky
100
11,1%
Chinese
100
11,1%
Kolik návštěv má Helen Frankenthaler denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
200
út 29 Zář
1 600
st 30 Zář
200
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
800
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
600
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
600
st 14 Říj
200
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
100
so 17 Říj
100
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
300
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
Otázky k Helen Frankenthaler
Která plátna umělce Helen Frankenthaler jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Mountains and Sea se 1 300 návštěvami (18% z celkového počtu zobrazení umělce Helen Frankenthaler). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Helen Frankenthaler na TopImpressionists.com?
7 400 návštěv za dvanáct měsíců, 1 900 na stránce malíře a 5 500 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Helen Frankenthaler?
Čtenáři sledují Helen Frankenthaler na telefony (50%), počítače (42%) a tablety (8%); telefony tvoří 50% návštěv.
Jaké plátna preferují čtenáři u Helen Frankenthaler?
Melancholický (Emoční náboj): 41% návštěv oproti 10% v katalogu.