Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henri Fantin-Latour na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Henri Fantin-Latour v číslech
White Lilies je plátno umělce Henri Fantin-Latour, které čtenáři otevírají nejčastěji: 900 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 5% všech zobrazení. Poté Roses in a Bowl a Still Life Pink and red Roses. Celkem z 18 500 návštěv: 2 000 na stránce malíře, 16 500 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 27% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 15 400 návštěv. Zařízení čtenářů: počítače (90%), tablety (5%) a telefony (5%). Preference ukazuje: Klidná (Emoční náboj) tvoří 73% návštěv pro 25% katalogu.
Henri Fantin-Latour: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Henri Fantin-Latour.
Jak se mění čtenost u Henri Fantin-Latour měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
400
Čec 2026
800
14 600
Srp 2026
200
1 300
Zář 2026
900
200
Jak se v průběhu roku s obrazy Henri Fantin-Latour obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Henri Fantin-Latour?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
25,0%
36,6%
Pokojný
25,0%
21,9%
Klidná atmosféra
0,0%
12,2%
Klasické
0,0%
9,8%
Elegance
0,0%
7,3%
Eterický
25,0%
4,9%
Nostalgický
25,0%
4,9%
Přírodní
0,0%
2,4%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
25,0%
73,2%
Melancholický
50,0%
9,8%
Pokojný
25,0%
9,8%
Reflektivní
0,0%
7,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
54,0%
66,5%
Měkké stínění
30,0%
25,3%
Střední jas
14,0%
7,1%
Jasná rovnováha
2,0%
0,5%
Luminózní
0,0%
0,5%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
22,5%
Jemné odstíny
40,0%
35,2%
Vyvážená jemnost
28,0%
35,7%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
6,6%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
79,1%
88,9%
Tmavé tóny
14,0%
7,2%
Neutrální tóny
7,0%
3,3%
Monochromní
0,0%
0,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
40,0%
44,0%
Vyvážená
50,0%
52,2%
Živobylé
10,0%
3,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
12,6%
Jemný
12,0%
30,8%
Vyvážený
14,0%
16,5%
Výrazný
26,0%
20,3%
Prohlášení
34,0%
19,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
3,9%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
11,0%
Vyvážená harmonie
8,0%
14,3%
Silná barevná jednotnost
58,0%
52,8%
Jednotná paleta
22,0%
18,1%
Jak se měnila obliba pláten Henri Fantin-Latour v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
By the Table
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Palace of Aurora
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still life (primroses, pear…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Roses in a Bowl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
Still life (primroses, pear…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life Mixed Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
A Basket of Plums
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Les violettes et les girofl…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled (D2XAYS)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Still Life Malmaison Roses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Henri Fantin-Latour?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
16 600
89,7%
tablety
1 000
5,4%
telefony
900
4,9%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Henri Fantin-Latour?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
400
28,6%
anglicky
400
28,6%
španělsky
200
14,3%
francouzsky
200
14,3%
bulharsky
100
7,1%
česky
100
7,1%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Henri Fantin-Latour a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
út 22 Zář
0
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
0
út 29 Zář
200
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
300
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
400
po 5 Říj
0
út 6 Říj
300
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
200
so 10 Říj
400
ne 11 Říj
200
po 12 Říj
400
út 13 Říj (předpověď)
400
st 14 Říj (předpověď)
200
čt 15 Říj (předpověď)
100
pá 16 Říj (předpověď)
400
so 17 Říj (předpověď)
500
ne 18 Říj (předpověď)
500
po 19 Říj (předpověď)
300
út 20 Říj (předpověď)
500
st 21 Říj (předpověď)
200
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
500
so 24 Říj (předpověď)
600
ne 25 Říj (předpověď)
700
po 26 Říj (předpověď)
400
út 27 Říj (předpověď)
500
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
500
so 31 Říj (předpověď)
600
ne 1 Lis (předpověď)
800
po 2 Lis (předpověď)
400
Henri Fantin-Latour: krátké odpovědi
Které plátno od Henri Fantin-Latour má nejvyšší počet zhlédnutí?
White Lilies: 900 návštěv, což představuje 5% všech zobrazení umělce Henri Fantin-Latour. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Henri Fantin-Latour?
18 500 za dvanáct měsíců (2 000 na stránce malíře, 16 500 u obrazů).
Otevírají čtenáři Henri Fantin-Latour v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (90%), tablety (5%) a telefony (5%); vede počítače s podílem 90%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Henri Fantin-Latour?
Ano, Klidná (Emoční náboj): 73% návštěv pro 25% katalogu.