Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Inti Castro Čtenáři a nejvíce prohlížené obrazy

      1983

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Inti Castro na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Inti Castro a čtenáři

      Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Inti Castro na TopImpressionists.com plátno POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural: 400 návštěv, což představuje 17% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Resistancia a San Dunguero. Inti Castro celkem zaznamenal 4 700 návštěv: 3 700 na stránce malíře a 1 000 u jednotlivých pláten. Zánět roste: počet návštěv vzrostl o 467% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 400 návštěvami. Čtenáři přicházejí v španělsky (75%), anglicky (9%) a francouzsky (8%). Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (62%), telefony (36%) a tablety (2%). Čtenáře přitahuje Vyvážená jemnost (Nasycení barev): tvoří 52% návštěv, a to při zastoupení 30% katalogu malíře.

      10 pláten umělce Inti Castro, která přitahují nejvíce pozornosti

      Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Inti Castro, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.

      1. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 1 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 návštěv · 17,4%
      2. Resistancia 2 Resistancia 300 návštěv · 13,0%
      3. San Dunguero 3 San Dunguero 300 návštěv · 13,0%
      4. Resignación 4 Resignación 300 návštěv · 13,0%
      5. El arriero 5 El arriero 200 návštěv · 8,7%
      6. Resistancia 6 Resistancia 100 návštěv · 4,3%
      7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 návštěv · 4,3%
      8. Resistancia 8 Resistancia 100 návštěv · 4,3%
      9. Pecador 9 Pecador 100 návštěv · 4,3%
      10. El arriero 10 El arriero 100 návštěv · 4,3%

      Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Inti Castro?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Říj 202500
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 2026100200
      Čec 20261 700700
      Srp 20263000
      Zář 20261 600100

      Jak často se otevírají plátna umělce Inti Castro?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Která plátna Inti Castro přitahují měsíčně nejvíce návštěv?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
      Resistancia0000000010010000
      San Dunguero00000000010000
      Pecador00000000100000
      untitled00000000000100
      San Dunguero000000000000
      Resignación00000000010000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000

      Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Inti Castro?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Zobrazit údaje
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače2 90061,7%
      telefony1 70036,2%
      tablety1002,1%

      V jakých jazycích je Inti Castro čtená?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Zobrazit údaje
      JazykNávštěvySdílet
      španělsky4 00075,5%
      anglicky5009,4%
      francouzsky4007,5%
      rusky3005,7%
      ukrajinsky1001,9%

      Kolik návštěv má Inti Castro denně a jaký je výhled na budoucnost?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      pá 25 Zář100
      so 26 Zář0
      ne 27 Zář0
      po 28 Zář600
      út 29 Zář0
      st 30 Zář200
      čt 1 Říj200
      pá 2 Říj300
      so 3 Říj100
      ne 4 Říj1 100
      po 5 Říj100
      út 6 Říj500
      st 7 Říj800
      čt 8 Říj300
      pá 9 Říj300
      so 10 Říj300
      ne 11 Říj0
      po 12 Říj200
      út 13 Říj600
      st 14 Říj100
      čt 15 Říj500
      pá 16 Říj (předpověď)300
      so 17 Říj (předpověď)200
      ne 18 Říj (předpověď)400
      po 19 Říj (předpověď)300
      út 20 Říj (předpověď)400
      st 21 Říj (předpověď)400
      čt 22 Říj (předpověď)400
      pá 23 Říj (předpověď)300
      so 24 Říj (předpověď)200
      ne 25 Říj (předpověď)500
      po 26 Říj (předpověď)400
      út 27 Říj (předpověď)500
      st 28 Říj (předpověď)500
      čt 29 Říj (předpověď)400
      pá 30 Říj (předpověď)300
      so 31 Říj (předpověď)200
      ne 1 Lis (předpověď)500
      po 2 Lis (předpověď)400
      út 3 Lis (předpověď)500
      st 4 Lis (předpověď)500
      čt 5 Lis (předpověď)500

      Otázky k Inti Castro

      Která plátna umělce Inti Castro jsou nejoblíbenější?

      Na prvním místě je POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural se 400 návštěvami (17% z celkového počtu zobrazení umělce Inti Castro). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.

      Kolik lidí si přečetlo o Inti Castro na TopImpressionists.com?

      4 700 návštěv za dvanáct měsíců, 3 700 na stránce malíře a 1 000 u jednotlivých pláten.

      Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Inti Castro?

      Čtenáři sledují Inti Castro na počítače (62%), telefony (36%) a tablety (2%); počítače tvoří 62% návštěv.

      V jakých jazycích sledují čtenáři umělce Inti Castro?

      V španělsky (75%), anglicky (9%) a francouzsky (8%). Na prvním místě je španělsky s podílem 75%.

      Jaké plátna preferují čtenáři u Inti Castro?

      Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 52% návštěv oproti 30% v katalogu.