Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Isack van Ostade na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Isack van Ostade a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Isack van Ostade na TopImpressionists.com plátno The Cut Pig: 200 návštěv, což představuje 18% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Travellers Halting at an Inn a I - (45CanDet). Isack van Ostade celkem zaznamenal 2 000 návštěv: 1 100 na stránce malíře a 900 u jednotlivých pláten. Zájem klesl o 67% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejsilnějším měsícem byl Zář 2026 s 900 návštěvami. Čtenáře přitahuje Dramatický (Emoční náboj): tvoří 29% návštěv, a to při zastoupení 0% katalogu malíře.
8 pláten umělce Isack van Ostade, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 8 pláten umělce Isack van Ostade, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Isack van Ostade?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
700
Srp 2026
0
0
Zář 2026
800
100
Říj 2026
200
100
Jak často se otevírají plátna umělce Isack van Ostade?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Isack van Ostade?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
43,3%
71,4%
Dramatický
23,3%
28,6%
Zemité tóny
30,0%
0,0%
Pokojný
3,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
40,0%
14,3%
Pohodlné a uklidňující
16,7%
42,9%
Závažný a tklivý
20,0%
0,0%
Klidná
6,7%
0,0%
Dramatický
0,0%
28,6%
Nostalgický
6,7%
0,0%
Hravý
3,3%
14,3%
Energický
3,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
32,0%
36,4%
Měkké stínění
20,0%
27,3%
Střední jas
32,0%
27,3%
Jasná rovnováha
14,0%
9,1%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,0%
27,3%
Jemné odstíny
48,0%
45,5%
Vyvážená jemnost
26,0%
27,3%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
70,2%
88,9%
Neutrální tóny
27,7%
11,1%
Monochromní
2,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
50,0%
45,5%
Vyvážená
48,0%
54,5%
Živobylé
2,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
20,0%
0,0%
Jemný
12,0%
27,3%
Vyvážený
14,0%
9,1%
Výrazný
20,0%
18,2%
Prohlášení
34,0%
45,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
27,3%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
18,2%
Vyvážená harmonie
4,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
40,0%
9,1%
Jednotná paleta
44,0%
45,5%
Která plátna Isack van Ostade přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Country inn with horse and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sportsmen Halting at an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winter Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants in a Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rustic Merry-Making
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nightly Stop of a Peasant C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Village School
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crossing the Ford
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Travellers Halting before a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants and musicians outs…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Isack van Ostade čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
rusky
200
100,0%
Kolik návštěv má Isack van Ostade denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
100
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
200
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
200
Otázky k Isack van Ostade
Která plátna umělce Isack van Ostade jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je The Cut Pig se 200 návštěvami (18% z celkového počtu zobrazení umělce Isack van Ostade). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Isack van Ostade na TopImpressionists.com?
2 000 návštěv za dvanáct měsíců, 1 100 na stránce malíře a 900 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Isack van Ostade?
Dramatický (Emoční náboj): 29% návštěv oproti 0% v katalogu.