Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      István Nagy Čtenáři a nejvíce prohlížené obrazy

      1873 – 1937

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce István Nagy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      István Nagy a čtenáři

      Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem István Nagy na TopImpressionists.com plátno Newspaper Reader: 200 návštěv, což představuje 5% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Swiss-capped Self-portrait a Reader. István Nagy celkem zaznamenal 4 000 návštěv: 500 na stránce malíře a 3 500 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 400 návštěvami. Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (90%) a telefony (10%). Čtenáře přitahuje Vyvážená jemnost (Nasycení barev): tvoří 35% návštěv, a to při zastoupení 22% katalogu malíře.

      10 pláten umělce István Nagy, která přitahují nejvíce pozornosti

      Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce István Nagy, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.

      1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 návštěv · 4,7%
      2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 návštěv · 4,7%
      3. Reader 3 Reader 200 návštěv · 4,7%
      4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 návštěv · 4,7%
      5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 návštěv · 4,7%
      6. Little Girl 6 Little Girl 100 návštěv · 2,3%
      7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 návštěv · 2,3%
      8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 návštěv · 2,3%
      9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 návštěv · 2,3%
      10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 návštěv · 2,3%

      Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku István Nagy?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 2026100100
      Čec 20262003 200
      Srp 2026100200
      Zář 202600
      Říj 20261000

      Jak často se otevírají plátna umělce István Nagy?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Která plátna István Nagy přitahují měsíčně nejvíce návštěv?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
      Transylvania Landscape -000000000000
      Little Girl000000000000
      Little Boy000000000000
      Old Woman00000000100000
      Self-portrait -000000000000
      Drinking Girl00000000200000
      Self-portrait -000000000000
      Little Girl With A Dolly00000000100000
      Little Girl With Yellow Bab…000000000000
      Meadow In Sunset000000000000

      Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali István Nagy?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Zobrazit údaje
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače3 60090,0%
      telefony40010,0%

      V jakých jazycích je István Nagy čtená?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Zobrazit údaje
      JazykNávštěvySdílet
      anglicky100100,0%

      Kolik návštěv má István Nagy denně a jaký je výhled na budoucnost?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      pá 16 Říj0
      so 17 Říj0
      ne 18 Říj0
      po 19 Říj0
      út 20 Říj0
      st 21 Říj0
      čt 22 Říj0
      pá 23 Říj0
      so 24 Říj0
      ne 25 Říj0
      po 26 Říj0
      út 27 Říj0
      st 28 Říj0
      čt 29 Říj0
      pá 30 Říj0
      so 31 Říj0
      ne 1 Lis0
      po 2 Lis0
      út 3 Lis0
      st 4 Lis0
      čt 5 Lis0
      pá 6 Lis (předpověď)0
      so 7 Lis (předpověď)0
      ne 8 Lis (předpověď)0
      po 9 Lis (předpověď)0
      út 10 Lis (předpověď)0
      st 11 Lis (předpověď)0
      čt 12 Lis (předpověď)0
      pá 13 Lis (předpověď)0
      so 14 Lis (předpověď)0
      ne 15 Lis (předpověď)0
      po 16 Lis (předpověď)0
      út 17 Lis (předpověď)0
      st 18 Lis (předpověď)0
      čt 19 Lis (předpověď)0
      pá 20 Lis (předpověď)0
      so 21 Lis (předpověď)0
      ne 22 Lis (předpověď)0
      po 23 Lis (předpověď)0
      út 24 Lis (předpověď)0
      st 25 Lis (předpověď)0
      čt 26 Lis (předpověď)0

      Otázky k István Nagy

      Která plátna umělce István Nagy jsou nejoblíbenější?

      Na prvním místě je Newspaper Reader se 200 návštěvami (5% z celkového počtu zobrazení umělce István Nagy). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.

      Kolik lidí si přečetlo o István Nagy na TopImpressionists.com?

      4 000 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce malíře a 3 500 u jednotlivých pláten.

      Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce István Nagy?

      Čtenáři sledují István Nagy na počítače (90%) a telefony (10%); počítače tvoří 90% návštěv.

      Jaké plátna preferují čtenáři u István Nagy?

      Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 35% návštěv oproti 22% v katalogu.