Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Cassie na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
James Cassie a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem James Cassie na TopImpressionists.com plátno At Cove, Highlands: 500 návštěv, což představuje 42% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Chalk Cliffs, Coast of Sussex a Portrait of a Gentleman. James Cassie celkem zaznamenal 1 700 návštěv: 600 na stránce malíře a 1 100 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Čtenáře přitahuje Pokojný (Emoční náboj): tvoří 100% návštěv, a to při zastoupení 25% katalogu malíře.
8 pláten umělce James Cassie, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 8 pláten umělce James Cassie, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku James Cassie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
300
500
Srp 2026
100
200
Zář 2026
0
0
Říj 2026
200
400
Jak často se otevírají plátna umělce James Cassie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce James Cassie?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
50,0%
100,0%
Dramatický
25,0%
0,0%
Nostalgický
25,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
50,0%
0,0%
Pokojný
25,0%
100,0%
Pohodlné a uklidňující
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
23,1%
8,3%
Měkké stínění
5,1%
8,3%
Střední jas
28,2%
16,7%
Jasná rovnováha
41,0%
66,7%
Luminózní
2,6%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
43,6%
58,3%
Jemné odstíny
30,8%
25,0%
Vyvážená jemnost
17,9%
16,7%
Jasná barevná přítomnost
7,7%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
50,0%
81,8%
Zemité tóny
38,2%
18,2%
Tmavé tóny
8,8%
0,0%
Pastelové barvy
2,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
41,0%
16,7%
Vyvážená
51,3%
83,3%
Živobylé
7,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,3%
0,0%
Jemný
12,8%
0,0%
Vyvážený
2,6%
0,0%
Výrazný
12,8%
16,7%
Prohlášení
61,5%
83,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
20,5%
66,7%
Jemně promíchaná paleta
2,6%
0,0%
Vyvážená harmonie
17,9%
0,0%
Silná barevná jednotnost
28,2%
16,7%
Jednotná paleta
30,8%
16,7%
Která plátna James Cassie přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Self Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Miss Christian Kennedy (An…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
On the Cove Shore, Highlands
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Mouth of the Tay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
George Cran
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
George Cran
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
King's College, Aberdeen, f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
King's College, Aberdeen, f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Terrier Dog
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
On the Terrace, Barra Castl…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je James Cassie čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
200
100,0%
Kolik návštěv má James Cassie denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
600
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Otázky k James Cassie
Která plátna umělce James Cassie jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je At Cove, Highlands se 500 návštěvami (42% z celkového počtu zobrazení umělce James Cassie). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o James Cassie na TopImpressionists.com?
1 700 návštěv za dvanáct měsíců, 600 na stránce malíře a 1 100 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u James Cassie?
Pokojný (Emoční náboj): 100% návštěv oproti 25% v katalogu.