Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Elder Christie na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
James Elder Christie v číslech
Halloween Frolics je plátno umělce James Elder Christie, které čtenáři otevírají nejčastěji: 600 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 20% všech zobrazení. Poté Halloween a Girvan from the Harbour. Celkem z 2 800 návštěv: 600 na stránce malíře, 2 200 u obrazů. Světlo stoupá: o 150% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 2 000 návštěv. Preference ukazuje: Tmavé tóny (Barevná paleta) tvoří 31% návštěv pro 12% katalogu.
James Elder Christie: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora James Elder Christie.
Jak se mění čtenost u James Elder Christie měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
100
1 900
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
200
Říj 2026
500
0
Jak se v průběhu roku s obrazy James Elder Christie obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce James Elder Christie?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
50,0%
28,6%
Mystický
25,0%
42,9%
Dramatický
25,0%
28,6%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
50,0%
57,1%
Záhadný
25,0%
42,9%
Závažný a tklivý
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
56,2%
53,3%
Měkké stínění
27,1%
36,7%
Střední jas
16,7%
10,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
8,3%
20,0%
Jemné odstíny
43,8%
43,3%
Vyvážená jemnost
39,6%
30,0%
Jasná barevná přítomnost
8,3%
6,7%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
81,4%
57,7%
Tmavé tóny
11,6%
30,8%
Neutrální tóny
7,0%
11,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
31,2%
40,0%
Vyvážená
62,5%
60,0%
Živobylé
6,2%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
20,8%
20,0%
Jemný
45,8%
46,7%
Vyvážený
10,4%
6,7%
Výrazný
14,6%
13,3%
Prohlášení
8,3%
13,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,2%
13,3%
Jemně promíchaná paleta
2,1%
6,7%
Vyvážená harmonie
2,1%
6,7%
Silná barevná jednotnost
56,2%
40,0%
Jednotná paleta
33,3%
33,3%
Jak se měnila obliba pláten James Elder Christie v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Mr Glover
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Mr Glover
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Louisa Garrett, née Dunnell…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Halloween
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
The Pied Piper of Hamelin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Louisa Garrett, née Dunnell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
G. Whiting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Newson Garrett (1812–1893)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
R. McDowal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
James Berry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky se tulí čtenáři James Elder Christie?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
600
100,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u James Elder Christie a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
200
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
100
po 26 Říj
400
út 27 Říj
100
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
100
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
James Elder Christie: krátké odpovědi
Které plátno od James Elder Christie má nejvyšší počet zhlédnutí?
Halloween Frolics: 600 návštěv, což představuje 20% všech zobrazení umělce James Elder Christie. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má James Elder Christie?
2 800 za dvanáct měsíců (600 na stránce malíře, 2 200 u obrazů).
Preferují čtenáři určitý druh plátna od James Elder Christie?
Ano, Tmavé tóny (Barevná paleta): 31% návštěv pro 12% katalogu.