Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henri Leys na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Henri Leys v číslech
Komora strážců je plátno umělce Henri Leys, které čtenáři otevírají nejčastěji: 300 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 60% všech zobrazení. Poté Vow. Celkem z 1 500 návštěv: 1 000 na stránce malíře, 500 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 100% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 1 200 návštěv. Preference ukazuje: Jemné odstíny (Nasycení barev) tvoří 100% návštěv pro 32% katalogu.
Henri Leys: 2 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Henri Leys.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
800
400
Srp 2026
200
0
Zář 2026
0
0
Jak se v průběhu roku s obrazy Henri Leys obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Henri Leys?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
20,0%
60,0%
Romantický
20,0%
40,0%
Dramatický
40,0%
0,0%
Nostalgický
20,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
40,0%
60,0%
Duchovní
20,0%
40,0%
Dramatický
20,0%
0,0%
Radostný
20,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
70,0%
100,0%
Měkké stínění
14,0%
0,0%
Střední jas
14,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
38,0%
0,0%
Jemné odstíny
32,0%
100,0%
Vyvážená jemnost
28,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
93,2%
100,0%
Tmavé tóny
2,3%
0,0%
Neutrální tóny
2,3%
0,0%
Pastelové barvy
2,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
56,0%
60,0%
Vyvážená
40,0%
40,0%
Živobylé
4,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
32,0%
0,0%
Jemný
32,0%
100,0%
Vyvážený
12,0%
0,0%
Výrazný
16,0%
0,0%
Prohlášení
8,0%
0,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
8,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
42,0%
100,0%
Jednotná paleta
50,0%
0,0%
Jak se měnila obliba pláten Henri Leys v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Vow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Komora strážců
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Home-Coming
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Artist in his Studio
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Frans Floris Going to a Sai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Charity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Soldiers Playing Cards
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madam Henri Leys-Van Haren
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The architect Alphonse Balat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky se tulí čtenáři Henri Leys?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
srbsky
100
100,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Henri Leys a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
Henri Leys: krátké odpovědi
Které plátno od Henri Leys má nejvyšší počet zhlédnutí?
Komora strážců: 300 návštěv, což představuje 60% všech zobrazení umělce Henri Leys. Seznam pokračuje až do pořadí 2.
Kolik návštěv má Henri Leys?
1 500 za dvanáct měsíců (1 000 na stránce malíře, 500 u obrazů).
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Henri Leys?
Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 100% návštěv pro 32% katalogu.