Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Javier Álvarez Mon na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Javier Álvarez Mon a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Javier Álvarez Mon na TopImpressionists.com plátno Kul-e Farah relief I: 200 návštěv, což představuje 13% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Kul-e Farah relief III, vessel-bearer and orchestra on the northern face a Kul-e Farah relief III, northern face. Javier Álvarez Mon celkem zaznamenal 1 200 návštěv: 100 na stránce malíře a 1 100 u jednotlivých pláten. Zájem klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Čtenáře přitahuje Vyvážená (Intenzita barev): tvoří 53% návštěv, a to při zastoupení 29% katalogu malíře.
10 pláten umělce Javier Álvarez Mon, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Javier Álvarez Mon, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Javier Álvarez Mon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
0
1 100
Srp 2026
100
0
Zář 2026
0
0
Jak často se otevírají plátna umělce Javier Álvarez Mon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Javier Álvarez Mon?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
58,3%
70,0%
Inspirační
8,3%
20,0%
Přírodní
8,3%
10,0%
Nostalgický
16,7%
0,0%
Mystický
8,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
41,7%
50,0%
Výrazný
25,0%
20,0%
Reflektivní
25,0%
20,0%
Pokojný
8,3%
10,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,9%
6,7%
Měkké stínění
32,4%
33,3%
Střední jas
35,3%
33,3%
Jasná rovnováha
14,7%
6,7%
Luminózní
14,7%
20,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
64,7%
46,7%
Jemné odstíny
14,7%
33,3%
Vyvážená jemnost
14,7%
20,0%
Jasná barevná přítomnost
5,9%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
53,6%
69,2%
Neutrální tóny
28,6%
7,7%
Pastelové barvy
14,3%
23,1%
Tmavé tóny
3,6%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
61,8%
46,7%
Vyvážená
29,4%
53,3%
Živobylé
8,8%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
5,9%
0,0%
Jemný
17,6%
33,3%
Vyvážený
5,9%
13,3%
Výrazný
14,7%
0,0%
Prohlášení
55,9%
53,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
20,6%
33,3%
Jemně promíchaná paleta
5,9%
0,0%
Vyvážená harmonie
17,6%
20,0%
Silná barevná jednotnost
29,4%
26,7%
Jednotná paleta
26,5%
20,0%
Která plátna Javier Álvarez Mon přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Kul-e Farah relief I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Kul-e Farah relief IV, deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View of Kul-e Farah relief…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah open-air sanctu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mr. Asadi, Bakhtiyari caret…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief I, detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shekaft-e Salman reliefs co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Kurangun open-air s…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Shekaft-e Salman cave with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief III, nor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
V jakých jazycích je Javier Álvarez Mon čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Javier Álvarez Mon denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
200
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
Otázky k Javier Álvarez Mon
Která plátna umělce Javier Álvarez Mon jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Kul-e Farah relief I se 200 návštěvami (13% z celkového počtu zobrazení umělce Javier Álvarez Mon). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Javier Álvarez Mon na TopImpressionists.com?
1 200 návštěv za dvanáct měsíců, 100 na stránce malíře a 1 100 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Javier Álvarez Mon?
Vyvážená (Intenzita barev): 53% návštěv oproti 29% v katalogu.