Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean Perroneau na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Jean Perroneau v číslech
Abrahann Van Robais je plátno umělce Jean Perroneau, které čtenáři otevírají nejčastěji: 200 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 25% všech zobrazení. Poté Portrait of Jean-Baptiste Oudry a Portrait of a Boy with a Book. Celkem z 1 000 návštěv: 500 na stránce malíře, 500 u obrazů. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 800 návštěv. Preference ukazuje: Reflektivní (Emoční náboj) tvoří 100% návštěv pro 66% katalogu.
Jean Perroneau: 6 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Jean Perroneau.
Jak se mění čtenost u Jean Perroneau měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
400
400
Srp 2026
100
100
Zář 2026
0
0
Říj 2026
0
0
Jak se v průběhu roku s obrazy Jean Perroneau obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Jean Perroneau?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
50,0%
42,9%
Elegance
28,9%
57,1%
Eterický
10,5%
0,0%
Dramatický
5,3%
0,0%
Zlatavý luxus
2,6%
0,0%
Romantický
2,6%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
65,8%
100,0%
Klidná
13,2%
0,0%
Eterický
10,5%
0,0%
Romantický
5,3%
0,0%
Výrazný
2,6%
0,0%
Závažný a tklivý
2,6%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
44,4%
62,5%
Měkké stínění
35,6%
25,0%
Střední jas
15,6%
12,5%
Jasná rovnováha
4,4%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
37,5%
Jemné odstíny
42,2%
50,0%
Vyvážená jemnost
6,7%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
11,1%
12,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
71,4%
75,0%
Tmavé tóny
17,9%
25,0%
Neutrální tóny
7,1%
0,0%
Monochromní
3,6%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
62,2%
62,5%
Vyvážená
35,6%
37,5%
Živobylé
2,2%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
20,0%
0,0%
Jemný
35,6%
37,5%
Vyvážený
8,9%
12,5%
Výrazný
17,8%
37,5%
Prohlášení
17,8%
12,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,7%
25,0%
Jemně promíchaná paleta
11,1%
12,5%
Vyvážená harmonie
6,7%
12,5%
Silná barevná jednotnost
42,2%
37,5%
Jednotná paleta
33,3%
12,5%
Jak se měnila obliba pláten Jean Perroneau v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Charles-François Pinceloup…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Magdaleine Pinceloup de la…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of M. Michel de Gr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Mme. Michel de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lambert-Sigisbert Adam the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Marquis de Marigny
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky se tulí čtenáři Jean Perroneau?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají každodenní návštěvy u Jean Perroneau a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
Jean Perroneau: krátké odpovědi
Které plátno od Jean Perroneau má nejvyšší počet zhlédnutí?
Abrahann Van Robais: 200 návštěv, což představuje 25% všech zobrazení umělce Jean Perroneau. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Kolik návštěv má Jean Perroneau?
1 000 za dvanáct měsíců (500 na stránce malíře, 500 u obrazů).
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Jean Perroneau?
Ano, Reflektivní (Emoční náboj): 100% návštěv pro 66% katalogu.