Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean Philippe Arthur Dubuffet na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
The Cow with the Subtile Nose je plátno umělce Jean Philippe Arthur Dubuffet, které čtenáři otevírají nejčastěji: 700 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 5% všech zobrazení. Poté The Cow With The Subtle Nose a Life without the man III. Celkem z 16 100 návštěv: 3 400 na stránce malíře, 12 700 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 69% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 12 500 návštěv. Zařízení čtenářů: počítače (75%), telefony (21%) a tablety (4%). Preference ukazuje: Jemné odstíny (Nasycení barev) tvoří 23% návštěv pro 12% katalogu.
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Jean Philippe Arthur Dubuffet.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 1 600 | 10 900 |
| Srp 2026 | 1 200 | 1 400 |
| Zář 2026 | 600 | 200 |
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 10,3% |
| Měkké stínění | 10,0% | 15,9% |
| Střední jas | 18,0% | 20,7% |
| Jasná rovnováha | 42,0% | 35,2% |
| Luminózní | 26,0% | 17,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 82,0% | 65,5% |
| Jemné odstíny | 12,0% | 23,4% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 7,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 3,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 81,8% | 63,7% |
| Zemité tóny | 13,6% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 4,5% | 8,9% |
| Monochromní | 0,0% | 2,4% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 74,0% | 58,6% |
| Vyvážená | 24,0% | 33,8% |
| Živobylé | 2,0% | 7,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 7,6% |
| Jemný | 24,0% | 30,3% |
| Vyvážený | 2,0% | 4,1% |
| Výrazný | 14,0% | 13,1% |
| Prohlášení | 52,0% | 44,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 11,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 11,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 7,6% |
| Silná barevná jednotnost | 12,0% | 10,3% |
| Jednotná paleta | 68,0% | 59,3% |
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Maitre of the Outsider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Six Fish and Bird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Grand jazz band | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monsieur Plume with Creases… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The low hours | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Triumph and Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arab palm trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weaver's vision | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cow with the Subtile No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 |
| Hunt for the Two Horned Cre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 12 000 | 74,5% |
| telefony | 3 400 | 21,1% |
| tablety | 700 | 4,3% |
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| finsky | 300 | 20,0% |
| anglicky | 200 | 13,3% |
| španělsky | 200 | 13,3% |
| korejsky | 200 | 13,3% |
| rusky | 200 | 13,3% |
| estonsky | 100 | 6,7% |
| litevsky | 100 | 6,7% |
| polsky | 100 | 6,7% |
| rumunsky | 100 | 6,7% |
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 500 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 200 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 400 |
| pá 2 Říj | 300 |
| so 3 Říj | 200 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 400 |
| čt 8 Říj | 300 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj | 500 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj (předpověď) | 400 |
| st 14 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 600 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 300 |
| so 17 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 400 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 500 |
| st 21 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 600 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 400 |
| so 24 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 400 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 600 |
| st 28 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 700 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 400 |
| so 31 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 500 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |