Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jeremiah Theus na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Jeremiah Theus a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Jeremiah Theus na TopImpressionists.com plátno Gabriel Manigault: 200 návštěv, což představuje 18% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Mr. Motte a Mrs. Gabriel Manigault. Jeremiah Theus celkem zaznamenal 1 500 návštěv: 500 na stránce malíře a 1 000 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Čtenáře přitahuje Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): tvoří 91% návštěv, a to při zastoupení 50% katalogu malíře.
8 pláten umělce Jeremiah Theus, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 8 pláten umělce Jeremiah Theus, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
0
Čec 2026
400
900
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
0
100
Jak často se otevírají plátna umělce Jeremiah Theus?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Jeremiah Theus?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
70,4%
72,7%
Elegance
22,2%
18,2%
Zlatavý luxus
7,4%
9,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Výrazný
25,0%
30,0%
Reflektivní
25,0%
30,0%
Závažný a tklivý
20,8%
30,0%
Klidná
25,0%
10,0%
Eterický
4,2%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
64,3%
72,7%
Měkké stínění
25,0%
18,2%
Střední jas
10,7%
9,1%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
53,6%
54,5%
Jemné odstíny
35,7%
18,2%
Vyvážená jemnost
10,7%
27,3%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
83,3%
60,0%
Monochromní
8,3%
20,0%
Tmavé tóny
4,2%
20,0%
Neutrální tóny
4,2%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
71,4%
63,6%
Vyvážená
28,6%
36,4%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,3%
36,4%
Jemný
35,7%
27,3%
Vyvážený
7,1%
0,0%
Výrazný
14,3%
9,1%
Prohlášení
28,6%
27,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,3%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
7,1%
0,0%
Vyvážená harmonie
14,3%
9,1%
Silná barevná jednotnost
50,0%
90,9%
Jednotná paleta
14,3%
0,0%
Která plátna Jeremiah Theus přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Captain William Richardson…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
William Wragg
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Amarinthia Elli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mrs. Thomas Lynch (Elizabeh…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Mrs. Peter Manigault
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Mrs. John Champ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mrs. Lionel Chalmers (Marth…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Dr. Lionel Chalmers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mrs. Samuel Carne (1740-180…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Samuel Carne, MD (1725-1780)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Jeremiah Theus čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Jeremiah Theus denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
100
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
200
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
200
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
200
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
200
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
100
Otázky k Jeremiah Theus
Která plátna umělce Jeremiah Theus jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Gabriel Manigault se 200 návštěvami (18% z celkového počtu zobrazení umělce Jeremiah Theus). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Jeremiah Theus na TopImpressionists.com?
1 500 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce malíře a 1 000 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Jeremiah Theus?
Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 91% návštěv oproti 50% v katalogu.