Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Hoyland na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
John Hoyland a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem John Hoyland na TopImpressionists.com plátno 29.3.69: 300 návštěv, což představuje 21% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Untitled a 28.5.66. John Hoyland celkem zaznamenal 1 300 návštěv: 500 na stránce malíře a 800 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Čtenáře přitahuje Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev): tvoří 79% návštěv, a to při zastoupení 45% katalogu malíře.
8 pláten umělce John Hoyland, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 8 pláten umělce John Hoyland, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku John Hoyland?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
500
700
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
100
Jak často se otevírají plátna umělce John Hoyland?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce John Hoyland?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Výrazné
36,4%
25,0%
Dramatický
27,3%
37,5%
Minimalistický
18,2%
25,0%
Hravý
9,1%
12,5%
Klidná atmosféra
9,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
27,3%
25,0%
Klidná
18,2%
25,0%
Výrazný
9,1%
37,5%
Záhadný
27,3%
0,0%
Hravý
9,1%
12,5%
Vášnivý
9,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
50,0%
57,1%
Měkké stínění
35,0%
42,9%
Střední jas
15,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
10,0%
0,0%
Jemné odstíny
10,0%
14,3%
Vyvážená jemnost
10,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
45,0%
78,6%
Sytá barva
25,0%
7,1%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
66,7%
85,7%
Zemité tóny
11,1%
7,1%
Monochromní
11,1%
7,1%
Západ slunce
5,6%
0,0%
Teplé tóny
5,6%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
15,0%
7,1%
Vyvážená
15,0%
7,1%
Živobylé
70,0%
85,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
70,0%
64,3%
Jemný
20,0%
35,7%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
0,0%
0,0%
Prohlášení
10,0%
0,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
30,0%
21,4%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
15,0%
14,3%
Silná barevná jednotnost
20,0%
21,4%
Jednotná paleta
25,0%
42,9%
Která plátna John Hoyland přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Gadal 10.11.86
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Džinn 1988
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
28.5.66
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
29.3.69
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
North Sound
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lionlady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Italian Etchings the Sorcer…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Italian Etchings King
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Another World 14–10–05
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Gnome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
V jakých jazycích je John Hoyland čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
100
100,0%
Kolik návštěv má John Hoyland denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
út 22 Zář
0
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
100
út 13 Říj (předpověď)
0
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
200
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
200
Otázky k John Hoyland
Která plátna umělce John Hoyland jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je 29.3.69 se 300 návštěvami (21% z celkového počtu zobrazení umělce John Hoyland). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o John Hoyland na TopImpressionists.com?
1 300 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce malíře a 800 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u John Hoyland?
Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev): 79% návštěv oproti 45% v katalogu.