Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Ruskin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
John Ruskin v číslech
Ravine at Maglans, Valley of Cluse je plátno umělce John Ruskin, které čtenáři otevírají nejčastěji: 300 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 10% všech zobrazení. Poté The Walls of Lucerne a Pompeii. Celkem z 4 800 návštěv: 2 300 na stránce malíře, 2 500 u obrazů. Světlo stoupá: o 600% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 2 300 návštěv. Zařízení čtenářů: počítače (79%) a telefony (21%). Preference ukazuje: Reflektivní (Emoční náboj) tvoří 20% návštěv pro 0% katalogu.
John Ruskin: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora John Ruskin.
Jak se mění čtenost u John Ruskin měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
800
1 500
Srp 2026
100
200
Zář 2026
1 400
700
Jak se v průběhu roku s obrazy John Ruskin obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce John Ruskin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
40,0%
60,0%
Nostalgický
40,0%
40,0%
Klasické
20,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
40,0%
60,0%
Melancholický
20,0%
20,0%
Dramatický
20,0%
0,0%
Nostalgický
20,0%
0,0%
Reflektivní
0,0%
20,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
12,0%
0,0%
Měkké stínění
6,0%
13,8%
Střední jas
28,0%
27,6%
Jasná rovnováha
32,0%
31,0%
Luminózní
22,0%
27,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
48,0%
31,0%
Jemné odstíny
42,0%
51,7%
Vyvážená jemnost
8,0%
13,8%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
3,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
56,1%
61,5%
Monochromní
24,4%
15,4%
Zemité tóny
17,1%
19,2%
Tmavé tóny
2,4%
3,9%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
32,0%
17,2%
Vyvážená
60,0%
65,5%
Živobylé
8,0%
17,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
42,0%
51,7%
Jemný
16,0%
10,3%
Vyvážený
8,0%
10,3%
Výrazný
18,0%
20,7%
Prohlášení
16,0%
6,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
20,7%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
6,9%
Vyvážená harmonie
2,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
32,0%
24,1%
Jednotná paleta
44,0%
48,3%
Jak se měnila obliba pláten John Ruskin v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Chamouni, Rocks and Vegetat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Trevi Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Walls of Lucerne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Entrance to the Domodossola…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ca d
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Ducal Palace, Twentieth…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Mark's, Southern Portico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View From Bonneville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moonlight, chamonix
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Champagnole
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten John Ruskin?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 800
79,2%
telefony
1 000
20,8%
Jakými jazyky se tulí čtenáři John Ruskin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
1 000
40,0%
anglicky
800
32,0%
italsky
300
12,0%
francouzsky
200
8,0%
korejsky
100
4,0%
slovensky
100
4,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u John Ruskin a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 21 Zář
200
út 22 Zář
0
st 23 Zář
200
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
300
út 29 Zář
300
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
300
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
400
po 12 Říj (předpověď)
200
út 13 Říj (předpověď)
100
st 14 Říj (předpověď)
200
čt 15 Říj (předpověď)
100
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
200
ne 18 Říj (předpověď)
300
po 19 Říj (předpověď)
200
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
200
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
200
ne 25 Říj (předpověď)
300
po 26 Říj (předpověď)
200
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
200
ne 1 Lis (předpověď)
300
John Ruskin: krátké odpovědi
Které plátno od John Ruskin má nejvyšší počet zhlédnutí?
Ravine at Maglans, Valley of Cluse: 300 návštěv, což představuje 10% všech zobrazení umělce John Ruskin. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má John Ruskin?
4 800 za dvanáct měsíců (2 300 na stránce malíře, 2 500 u obrazů).
Otevírají čtenáři John Ruskin v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (79%) a telefony (21%); vede počítače s podílem 79%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od John Ruskin?
Ano, Reflektivní (Emoční náboj): 20% návštěv pro 0% katalogu.